Aizvērt

Ziemā tomēr sporto arī laukā

2017. gada 8. februārī, 00:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Ziemā tomēr sporto arī laukā
Pēc četrām uz Lankalnu HES ūdenskrātuves ledus pavadītām stundām zemledus makšķerēšanas sacensību organizatori Ilona Rītiņa un Māris Šķieris novērtē lomus. Tiek svērts Agra Zalcmaņa (no kreisās) izvilktais asaris.
Foto: Ilonas Rītiņas arhīvs
Skrundas novada 5. atklātās ziemas sporta spēles sākās ar šahu un zemledus makšķerēšanu, šīs nedēļas nogalē tās turpināsies ar hokeju un florbolu.
Novada sporta organizatori bija satraukušies, ka nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ vajadzēs iztikt bez īstiem ziemas sporta veidiem. Ledus trūkuma dēļ tika pārcelta hokeja spēle, arī atklāšana notika nedēļu vēlāk. Taču tieši sacensības zemledus makšķerēšanā izrādījās viskuplāk apmeklētas un jautras.

Kā stāsta Nīkrāces sporta organizatore Ilona Rītiņa, vispirms notika sacensības šahā, tajās trīs vīri apliecināja savas prāta spējas un veiksmi šādā secībā: nīkrācnieks Andris Lielāmers, raņķenieks Ilmārs Puķe un skrundenieks Jānis Grants. Sieviešu grupā 1. vietu ieguva tagadējā liepājniece Inita Kirše, apspēlējot nīkrācnieci Birutu Leikarti un I.Rītiņu.

Savukārt uz Lankalnu HES ūdenskrātuves Dzeldā sadūšojās kāpt 20 bļitkotāji, tostarp arī Baiba Tima. Viņa pastāstīja, ka šo aizraušanos pārņēmusi no vīra, kurš esot ļoti kaislīgs makšķernieks. Lai arī citviet Kurzemē daļa upju bija vaļā, Dzeldā ledus pietiekami drošs – vismaz 15 cm biezs. Rekordlielu lomu Baibai gan nav sanācis izvilkt, tomēr daži vīriešu kārtas copmaņi tika pārspēti. Pēc četrām uz ledus pacietīgi pavadītām stundām organizatori ķērās pie zivju skaitīšanas un kopējā loma svēršanas.
Veiksmīgākais zemledus makšķernieks izrādījās viesis no Priekules Pēteris Svars (4,960 kg), mazāks guvums skrundeniekam Jānim Dzenim (3,050 kg).

Savukārt trešās vietas ieguvēja vaiņodnieka Edgara Jaunzemja (2,950 kg) prieku dubultoja 400 g smagais sapals, jo tādu zivi makšķernieks nebija cerējis izvilkt nepazīstamajā ūdenskrātuvē. Pie godalgām gan netikuši, tomēr lepoties varēja vēl divi vīri: talsenieks Juris Bleideris – par brangāko līdaku (1,380 kg) un skrundenieks Agris Zalcmanis – par lielāko todien noķerto asari (310 g).

Šobrīd laika prognoze vēsta, ka pārceltās sacensības hokejā varēs notikt 11. februārī 11.00 Dzeldā uz centra dīķa (nolikums www.skrundasnovads.lv).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi