Aizvērt

Mājup ar godalgām un pieredzi

2017. gada 20. februārī, 00:00
Raksta autors: Juris Lipsnis
Mājup ar godalgām un pieredzi
Eiropas kausa izcīņā kikboksā – ar medaļām kuldīdznieki: Eduards Kuzmins, Sergejs un Alekss Ļeonovi.
Foto: Sergeja Ļeonova arhīvs
No Eiropas kausa izcīņas kikboksā Horvātijā ar medaļām atgriezušies trīs kuldīdznieki.
Turnīrā Karlovać Open, ko rīkoja Pasaules kikboksa organizāciju asociācija WAKO, 2. vietu izcīnīja juniors Alekss Ļeonovs (svara kategorijā līdz 52 kg, disciplīnā Kick-light), bet vīru grupā 3. vietu – viņa tēvs un treneris Sergejs Ļeonovs (līdz 63 kg, Kick-light). Savukārt juniors Eduards Kuzmins bija 3. vietā kategorijā līdz 63,5 kg pilnā kontakta (Full-contact) disciplīnā.

„Uz Horvātiju devās Latvijas izlase: mēs, trīs kuldīdznieki, kā arī Eldars Džabijevs no Liepājas,” stāsta S.Ļeonovs. „Visi izcīnījām godalgotas vietas, un tik augsta līmeņa turnīrā tas ir ļoti liels panākums. Turklāt Latvija šajās sacensībās piedalījās pirmoreiz. Tā kā WAKO cenšas panākt kikboksa iekļaušanu olimpiskajās spēlēs, dalība tās mačos ir ļoti būtiska.”

Visi trīs kuldīdznieki izmēģinājuši spēku iepriekš neizzinātā disciplīnā: A. un S.Ļeonovi startējuši viegla kontakta grupā, savukārt Eduards – pilna kontakta. Sacensības ritējušas pēc olimpiskā principa – katra dueļa uzvarētājs cīņu turpina, bet zaudētājs izstājas. Alekss uzvarējis trīs cīņās, bet finālā tikai nedaudz zaudējis pretiniekam no Horvātijas. Eduards pirmo cīņu vinnējis, bet otro zaudējis. Treneris stāsta, ka tiesnešu darbība šai duelī bijusi visai dīvaina – ilgu laiku uz tablo rezultāts bijis 3:0 Eduarda labā, bet pēkšņi skaitļi nomainīti uz pretējiem, un tas nozīmējis puiša zaudējumu Čehijas izlases līderim. Sergejs otrajā cīņā zaudējis sportistam no Melnkalnes un ir pārliecināts, ka vairākas reizes tiesneši viņam punktu nav ieskaitījuši. „Neko darīt – šī bija laba pieredze, kas nākotnē noderēs,” piebilda komandas Team Kuldīga treneris, sakot paldies par atbalstu uzņēmējam Tomam Trubinam, kurš palīdzējis Horvātijā nokļūt.
Komentāri
Alegz
2017. gada 3. martā, 15:49
Superr!! Malači!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi