Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 10:24
+8° C, vēja ātrums 7.7 m/s, D-DR vēja virziens

Rēzija Kudore – trešā labākā

2017. gada 22. februārī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Rēzija Kudore – trešā labākā
"Cerību kausa" pusfinālā individuāli, pie meiteņu galdiņa septiņās partijās izcīnot sešas uzvaras, Rēzijai Kudorei 3. vieta.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Aizvadītajās brīvdienās Rīgas Šaha skolā norisinājās Latvijas atklātā bērnu komandu čempionāta "Cerību kauss" pusfināls, Kuldīgas novada sporta skola tajā startēja ar divām komandām – "Rumba" un "Venta".
Labāk nospēlēja Rumba (Kristers Feldmanis, Markuss Leismanis, Valērija Nikola Āboltiņa, Rēzija Kudore), jo ar 13 punktiem ierindojās dalītā 12.–13. vietā, savukārt Venta ar 12 punktiem bija 15. vietā (Raivo Šteinbergs, Meldra Zundovska, Ance Reiha, Monta Uzare). Individuāli labs rezultāts bija Rēzijai, meitene septiņās partijās izcīnīja sešas uzvaras un pie meiteņu galdiņa ierindojās 3. vietā. Pie pirmā galdiņa K.Feldmanim 3,5 punkti un 8. vieta, bet pie trešā galdiņa A.Reihai trīs punkti un 9. vieta.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi