Aizvērt

Futbols – sirdij tuvs sporta veids

2017. gada 26. februārī, 12:10
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Futbols – sirdij tuvs sporta veids
Foto: Inta Jansone
„Audzēkņiem sevi atdodu maksimāli, jo esmu uzņēmies par viņiem atbildību, tāpēc gribu iedot kvalitatīvas zināšanas par futbolu,” saka Kuldīgas novada sporta skolas futbola treneris Mareks Raihs. Vairāk 27. februāra „Kurzemniekā” vai drukātās avīzes e-versijā portālā.
Komentāri
Vecāks
2017. gada 5. martā, 20:10
Mums tieši pretēja situācija. Treneris ne reizi nav veicis nevienu ierakstu e-klasē. Mani protams interesētu, ko tieši bērns ir pilnveidojis konkrētā treniņā. Apmeklējumu izsekojam paši un kā vecāki nepieļaujam tīšu bastošanu, kā arī vienmēr informējam, ja bērns nebūs.
netreneris
2017. gada 27. februārī, 09:27
Izskatās, ka aizskarta tēma par kuru visi cepās, nu ir tajā sporta skolā briesmīgs bardaks, nav tur vadības un treneri dara ko un kā grib, tikai saņem lielas algas un neko nedara
Treneris
2017. gada 27. februārī, 09:19
Iespējams treneri nav bijuši pietiekami cītīgi, lai precīzi atzīmētu e-klasē, kurš ir bijis un kurš nav bijis uz treniņu, bet tas nenozīmē, ka treneris ir vai nav "godaprātīgs". Turklāt e-klasē nav speciāli jāatzīmē, kurš bērns tiek trenēts, jo e-klasē sistēma automātiski atzīmē, ka visi bērni ir bijuši treniņos. Trenerim ir "jāatķeksē", kurš nav ieradies uz treniņu un šis ir vienīgais, ko var pārmest trenerim, ka nav precīzi salicis "ķekšus", kas būtībā ir maznozīmīgs notikums, jo vecākiem tomēr ir jāuzņemas atbildība par saviem bērniem - ir tie apmeklējuši skolu vai nav, ir tie bijuši uz treniņiem vai nav. Viena daļa vecāki vienkārši grib "noņemt no sevis atbildību par bērna audzināšanu". Lai skola manus bērnus izskolo un, lai treneri uztrenē. Turklāt ir treneri, kas vispār e-klasi nepilda, jo uzskata, ka tas nav vajadzīgs. Bet tas nenozīmē, ka kāds ir slikts treneris vai notiek nekvalitatīvs treniņprocess. Un jautājums Jums cien. NN: "Ja Jūsu bērns neapmeklē treniņus jau vairākas nedēļas, vai esat sazinājušies ar treneri, informējuši viņu par iemesliem, vai vienkārši "bļaustaties" komentāru sadaļā un esat ar kaut ko neapmierināti, kaut gan paši (bērna vecāki) neesat bijuši pietiekami godīgi un apzinīgi? Vai no Jūsu puses viss ir izdarīts pareizi?" Vienkāršāk, protams, ir pārmest trenerim... Neticās, ka Jūs sazinājāties ar treneri, informējāt viņu, ka bērns neapmeklē treniņus, jo..... vai turpmāk vairs neapmeklēs treniņus, jo..... bet treneris "spītīgi" e-klasē uzrāda, ka Jūsu bērns trenējas. Nu nav tas trenerim vajadzīgs, nav.... Dodiet kādu ziņu trenerim un, ja Jūsu bērns vairs nevēlas trenēties vai ir izvēlējies citu sporta veidu, tad konkrētais audzēknis tiks izņemts no konkrētās e-klases grupas un visa problēma tiks atrisināta. Ja Jūs bērns ir saslimis, tad arī tas tiks e-klasē atzīmēts, ka slims, bet bezatbildīga un vienaldzīga attieksme šādos gadījumos var būt tikai cilvēkiem, kuri paši nekad nav bijuši ne skolotāji, ne treneri un pārmest kādam "godaprātību" arī ir galīgi nevietā.
NN
2017. gada 26. februārī, 20:24
Ja skolēns neapmeklē treniņus sporta skolā jau vairākas nedēļas, bet eklasē treneri atzīmē, ka katru dienu trenē neesošu sportistu, paši tiksiet galā ar "godaprātīgiem" treneriem, vai palīdzēt!?
Kurš vispār vada sporta skolu Agris, vai Saila?
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi