Aizvērt

"Nikers" pret "Nikaru"

2017. gada 8. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
"Nikers" pret "Nikaru"
Telpu futbolā Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēlē satikušies Kuldīgas klubs "Nikers" un Rīgas "Nikars".
Foto: Aivars Vētrājs
Latvijas telpu futbola kausa izcīņas pusfinālā Kuldīgas "Nikers" svētdienas vakarā hallē, teju 600 līdzjutēju atbalstīts, izrādīja cienīgu pretestību vienam no spēcīgākiem klubiem – Rīgas "Nikaram", tomēr piekāpjoties ar 3:5.
Pirmais puslaiks beidzās ar 3:2 kuldīdznieku labā. Nikera futbolisti saka lielu paldies līdzjutējiem, kuri lika krietni panervozēt Latvijas titulētākā kluba spēlētājiem.

Dienu pirms tam 1. līgas čempionātā Nikers aizvadīja 13. kārtas spēli, kurā ar 3:0 pieveica Ošukalnu, kopvērtējumā ar 28 punktiem ierindojoties otrajā vietā. Taču viss izšķirsies 12. martā, kad mūsējie dosies uz Valmieru, lai pēdējā spēlē tiktos ar vienību Valmiera Glass ViA, kas ar 30 punktiem ir līderpozīcijā. Arī Nikeram ir iespēja tikt pie zelta medaļām, ja vien izdosies šo komandu uzvarēt, savukārt pretiniekiem, lai līdera godu saglabātu, pietiek ar neizšķirtu. Līdzjutēji var doties līdzi uz Valmieru, informācija pa tālr. 26422408.

Vienlaikus norit cīņa Kurzemes telpu futbola līgā. 28. februārī Nikers nospēlēja 3:3 ar vienību Talsi/ Laidze. Šīs līgas pēdējā spēle kuldīdzniekiem būs 9. martā 20.15 volejbola hallē, kad tiek gaidīti ventspilnieki.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi