Aizvērt

Vieni beidz, otri turpina

2017. gada 8. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Vieni beidz, otri turpina
Baltijas līgā sezonas pēdējā spēlē "ASK/Kuldīga" cīnās ar Igaunijas komandas "Selver" volejbolistiem.
Foto: Aivars Vētrājs
Brīvdienās piedzīvojot divus zaudējumus, pamatturnīru Baltijas līgā beigusi komanda "ASK/Kuldīga", bet Nacionālās līgas 2. divīzijā cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs turpina Kuldīgas novada sporta skolas (KNSS) vīriešu komanda.
Baltijas līgā pamatturnīrā ASK/Kuldīga ar 2:3 piekāpās Tallinas vienībai TTÜ, bet pēdējā spēlē ar 0:3 atzina Selver volejbolistu pārākumu. Līdz ar to mūsējie palika pēdējā – 14. – vietā. „Visa sezona vēl nav beigusies, jo jānospēlē Latvijas čempionāts,” piebilst treneris Nauris Sokolovskis.

Neslēpjot rūgtumu, viņš secina: „Nākamsezon komandā, iespējams, būs spēlētāju maiņa, bet ir jautājums, vai tā turpinās spēlēt ar Kuldīgas vārdu, jo pašvaldība atteicās turpmāk atbalstīt, finansējumu piešķirot tikai tik, lai varam pabeigt šo sezonu.”

Savukārt Nacionālās līgas 2. divīzijā KNSS vīriešu komanda savam kontam svētdien mājas spēlē ieguva papildu punktus, jo ar 3:2 pārspēja Rīgas volejbola skolu. Patlaban Kuldīga tabulā ieņem 3. vietu, un čempionāta pamatturnīrā mūsu vīriem vēl jāaizvada divas spēles, abas izbraukumā: 11. martā Valkā, 12. martā Madonā.
Komentāri
Fans
2017. gada 29. maijā, 14:01
forša un perspektīva kuldīdznieku komanda pazaudēta! Nekas labāks jau nebija gaidāms, ja trenerim/menedžerim citas prioritātes. Rezultātā sportisti apmānīti, sezonas pazaudētas.
Jautājums
2017. gada 8. martā, 12:33
Man kā citas sfēras pārstāvim ir jautājums, kas atbildīgs par šīm sporta nesmukumiem, vai Kuldīgā ir vispār kāds, kurš veido sporta attīstības plānošanu vai kurš skaļāk bļauj tam iedod naudu?
viktors
2017. gada 8. martā, 11:41
Nu tad beidzot sokolovskis parāda īsto seju publiski, ilgi jau domes priekšniecei bāza batonas ausīs, tagad sūdzas par domi
agriis
2017. gada 8. martā, 11:39
kādiem vieglatlētiem, mums ir tikai florbolisti un futbolisti
Milza
2017. gada 8. martā, 11:06
ELVI/Kuldīga vai ASK/Kuldīga viens menedžments, nauda apgriezta, par to piķi jauniem vieglatlētiem vairākas nometnes sanāktu.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi