Aizvērt

Zelts, bronza un rūgtums par tiesāšanu

2017. gada 10. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Zelts, bronza un rūgtums par tiesāšanu
Kurzemes ziemas futbola čempionāta uzvarētāji U-11 grupā – Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi ar treneri Mareku Raihu.
Foto: Mareka Raiha arhīvs
Kurzemes ziemas futbola čempionātā Kuldīgas novada sporta skolas zēni U-11 grupā kļuvuši par čempioniem, U-14 grupa tika pie bronzas, bet U-12 grupas komandai – 4. vieta.
SVILPE KLUSĒ

Sestdien Talsos U-12 grupā 14 komandu konkurencē Kuldīga pēc viena apļa spēlēm ierindojās 4. vietā, tas nozīmēja, ka pusfinālā jāspēlē pret līderi – Ventspili.

Stāsta treneris Mareks Raihs: „Pusfinālā radījām daudz vārtu gūšanas momentu, vairāk kontrolējām bumbu un līdz pat pēdējai minūtei rezultāts bija 1:1. Tomēr pēdējā minūtē aizsardzībā kļūdījāmies, un Ventspils guva otros vārtus – zaudējām ar 1:2. Tiesneši bija no Ventspils, un tiesāšanas kvalitāte bija zemā līmenī, jo sodi tikpat kā netika svilpti. Mums tas bija mīnuss, ventspilniekiem – pluss.
Mēs spēlējām tehnisku futbolu, ventspilnieki – fizisku, un viņiem bija liela priekšrocība, jo viņi mūsu spēli jauca, pārkāpjot noteikumus, taču tiesnešu svilpe klusēja.

Pēc tam runāju ar Kurzemes reģionālo vadītāju, kurš spēli vēroja klātienē un man piekrita, sakot, ka tiesneši uzvaru mums atņēmuši. Viņš solīja par šo jautājumu runāt.”

Cīņā par 3. vietu kuldīdznieki tikās ar vienaudžiem no Liepājas 2. Šajā spēlē situācija esot izvērtusies līdzīga – liepājnieki par rupju un agresīvu spēli nopelnījuši četras dzeltenās un vienu sarkano kartīti. „Kuldīgai ir ātri un tehniski spēlētāji, un, lai viņus apturētu, Liepāja 2 bieži pārkāpa noteikumus, bet arī te tiesnešu svilpe klusēja, un zaudējām ar 4:6,” saka M.Raihs.


KURZEMĒ GODALGAS

U-11 grupai svētdien finālspēles notika Ventspilī, un te bez problēmām kuldīdznieki ar 5:2 apspēlēja Liepāju 5, ar 3:2 uzveica Liepāju 4 un godam nopelnīja Kurzemes čempionu titulu B grupā (tajā spēlē komandas no otrā un trešā līmeņa klubiem un sporta skolām; mūsu sporta skolai ir trešais līmenis).

Tajā pašā dienā Grobiņā godalgas sadalītas arī U-14 grupā (treneris Gvido Treimanis). Pirmajā pusfinālā Kuldīga ar 1:5 zaudēja Grobiņai, bet spēlē par 3. vietu ar 3:2 pieveica vienaudžus no Saldus.

Līdz ar to ziemas sezona beigusies. Sabiles kausa izcīņā 17. martā vēl jānospēlē pēdējais posms, pēc pieciem Kuldīga ir pirmajā vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru: