Aizvērt

Zelts, bronza un rūgtums par tiesāšanu

2017. gada 10. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Zelts, bronza un rūgtums par tiesāšanu
Kurzemes ziemas futbola čempionāta uzvarētāji U-11 grupā – Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi ar treneri Mareku Raihu.
Foto: Mareka Raiha arhīvs
Kurzemes ziemas futbola čempionātā Kuldīgas novada sporta skolas zēni U-11 grupā kļuvuši par čempioniem, U-14 grupa tika pie bronzas, bet U-12 grupas komandai – 4. vieta.
SVILPE KLUSĒ

Sestdien Talsos U-12 grupā 14 komandu konkurencē Kuldīga pēc viena apļa spēlēm ierindojās 4. vietā, tas nozīmēja, ka pusfinālā jāspēlē pret līderi – Ventspili.

Stāsta treneris Mareks Raihs: „Pusfinālā radījām daudz vārtu gūšanas momentu, vairāk kontrolējām bumbu un līdz pat pēdējai minūtei rezultāts bija 1:1. Tomēr pēdējā minūtē aizsardzībā kļūdījāmies, un Ventspils guva otros vārtus – zaudējām ar 1:2. Tiesneši bija no Ventspils, un tiesāšanas kvalitāte bija zemā līmenī, jo sodi tikpat kā netika svilpti. Mums tas bija mīnuss, ventspilniekiem – pluss.
Mēs spēlējām tehnisku futbolu, ventspilnieki – fizisku, un viņiem bija liela priekšrocība, jo viņi mūsu spēli jauca, pārkāpjot noteikumus, taču tiesnešu svilpe klusēja.

Pēc tam runāju ar Kurzemes reģionālo vadītāju, kurš spēli vēroja klātienē un man piekrita, sakot, ka tiesneši uzvaru mums atņēmuši. Viņš solīja par šo jautājumu runāt.”

Cīņā par 3. vietu kuldīdznieki tikās ar vienaudžiem no Liepājas 2. Šajā spēlē situācija esot izvērtusies līdzīga – liepājnieki par rupju un agresīvu spēli nopelnījuši četras dzeltenās un vienu sarkano kartīti. „Kuldīgai ir ātri un tehniski spēlētāji, un, lai viņus apturētu, Liepāja 2 bieži pārkāpa noteikumus, bet arī te tiesnešu svilpe klusēja, un zaudējām ar 4:6,” saka M.Raihs.


KURZEMĒ GODALGAS

U-11 grupai svētdien finālspēles notika Ventspilī, un te bez problēmām kuldīdznieki ar 5:2 apspēlēja Liepāju 5, ar 3:2 uzveica Liepāju 4 un godam nopelnīja Kurzemes čempionu titulu B grupā (tajā spēlē komandas no otrā un trešā līmeņa klubiem un sporta skolām; mūsu sporta skolai ir trešais līmenis).

Tajā pašā dienā Grobiņā godalgas sadalītas arī U-14 grupā (treneris Gvido Treimanis). Pirmajā pusfinālā Kuldīga ar 1:5 zaudēja Grobiņai, bet spēlē par 3. vietu ar 3:2 pieveica vienaudžus no Saldus.

Līdz ar to ziemas sezona beigusies. Sabiles kausa izcīņā 17. martā vēl jānospēlē pēdējais posms, pēc pieciem Kuldīga ir pirmajā vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi