Aizvērt

Skrien un trenējas kopā

2017. gada 13. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Skrien un trenējas kopā
Mirklis no pasākuma "Mans pirmais skrējiens" Kuldīgā.
Foto: Arta Gustovska arhīvs
Deviņās Latvijas pilsētās norisinājās akcija "Mans pirmais skrējiens", Kuldīgā uz to ieradās 36 dalībnieki.
Iesācēji 4. martā varēja izmēģināt spēku 3 km distancē, viņus vadīja ilggadējais skrējējs Arvīds Šefanovskis, bet pieredzējušākie veica 5 km (Evita Vēvere) un 10 km (Nauris Šīmanis). Pēc tam dalībnieki manēžā cienājās ar siltu putru un tēju. Notika arī izloze – Kuldīgas pusmaratonā bez maksas varēs piedalīties Aldis Šternbergs, Anete Astaševska un Niklāvs Marauskis.

Pēc pirmā treniņa skrējēju klubs Katrīna kļuvis bagātāks par pieciem dalībniekiem (kopā to ir vairāk nekā simts). Katrīna ikvienu aicina pievienoties treniņam otrdienās un ceturtdienās, pulcēties 19.00 pie vieglatlētikas manēžas.

Akcija Mans pirmais skrējiens bija kā iesākums Baltijā lielākajam seriālam „Bigbank” Skrien Latvija. Pirmais posms notiks 26. martā Liepājā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi