Aizvērt

Radeviča palīdz jaunajiem sportistiem

2017. gada 13. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Radeviča palīdz jaunajiem sportistiem
Ineta Radeviča, vēl nesen profesionāla sportiste, viena no pasaulē labākajām tāllēcējām, karjerā iegūtās zināšanas ar lielāko prieku nodod jaunajai paaudzei – šoreiz Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem.
Foto: Aivars Vētrājs
„Priecājos par Kuldīgas bērniem!” – tāds ir tāllēkšanas speciālistes Inetas Radevičas atzinums pēc Kuldīgas vieglatlētikas manēžā novadītā divu stundu treniņa.
Izmēģināt pašiem un ieklausīties pasaules čempionāta medaļnieces, olimpisko spēļu dalībnieces I.Radevičas padomos 8. marta pēcpusdienā bija ieradušies ap pussimts jauno vieglatlētu, kurus Kuldīgas novada sporta skolā trenē Ilze Stukule, Aija Lancmane un Ieva Skurule.

„Bērni bija dažāda vecuma, emocijas – vislabākās,” Kurzemniekam saka pieredzējusī sportiste. „Pārliecinājos, ka šeit treneri ar jaunajiem strādā kārtīgi, jo tāllēkšanas tehniku viņi apguvuši labi. Pat no pilna ieskrējiena man nebija daudz, ko iebilst, varēju palabot tikai sīkumus. Esmu priecīga par Kuldīgas bērniem.”

Šādu meistarklasi I.Radeviča rīko tajās Latvijas pilsētās, kur ir vieglatlētikas ziemas treniņiem atbilstoša sporta bāze. Ne tikai sportojot kopā ar bērniem, bet arī sarunājoties ar treneriem, viņa cenšoties noskaidrot, kāda ir šī sporta veida situācija Latvijā. „Uztveru to kā sabiedrisku pienākumu un ceru, ka manam piemēram sekos citi sportisti,” skaidro I.Radeviča.
„Man sports devis daudz, tagad jūtu – varu savas zināšanas nodot jaunajiem. Nevaru uzņemties treneres darbu, jo tādas izglītības man nav, bet dalīties pieredzē, atbildēt uz jautājumiem – to gan varu.”

„Tas bija kārtīgs treniņš”, „Man patika” – šādi vārdi bija dzirdami jauno vieglatlētu pulciņā, kamēr I.Radeviča dalīja autogrāfus. Vēlāk viņa kopā ar jaunajiem Kuldīgas novada sportistiem fotografējās.

Plašāku sarunu ar I.Radeviču lasiet 20. marta Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi