Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 11:20
+9° C, vēja ātrums 5.7 m/s, D-DR vēja virziens

Punkts uz i un sudrabs kaklā

2017. gada 15. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Punkts uz i un sudrabs kaklā
Latvijas Telpu futbola asociācijas 1. līgas finālspēle starp Kuldīgas "Nikeru" un "Valmieras Glass/ViA".
Foto: Jāņa Līgata arhīvs
Latvijas Telpu futbola asociācijas 1. līgas čempionātā svētdien izbraukumā Kuldīgas komanda "Nikers" izcīnīja sudraba medaļas.
Kurzemnieks jau rakstīja: lai līdera pozīciju nosargātu Valmiera Glass/ViA, pietiktu ar neizšķirtu, bet Nikeram (kopvērtējumā otrajā vietā) vajadzēja tikai uzvaru. Varbūt tieši šī iemesla dēļ spēle bija nervoza, piemēram, Valmieras spēlētājs pirmajā puslaikā bumbu raidīja savos vārtos, tā vadībā izvirzot Nikeru. Dažas minūtes pirms pirmā puslaika beigām valmierieši, gūstot vārtus, rezultātu arī izlīdzināja 1:1. Otrajā puslaikā trilleris turpinājās, diemžēl finālmača izskaņā kuldīdznieki ar 2:3 zaudēja.

„Tā sportā notiek – šoreiz neiznāca, kā plānots,” secina futbolists Gatis Rožkalns. „Vārtu gūšanas momentu pietika, diemžēl tie neīstenojās. Bija arī strīdīgi brīži, piemēram, par pēdējiem vārtiem izšķirošajā epizodē. Pēc spēles tiesneši manis sacītajam piekrita, bet iznākumu tas vairs nevarēja mainīt.”

Taču, atskatoties uz ziemas sezonu, G.Rožkalns turpina: „Esam nospēlējuši to labāknekā iepriekšējo – jūtams progress. Esam pierādījuši, ka varam ļoti labi cīnīties arī ar virslīgas komandām, kā tas bija Latvijas kausā. Ja šogad 1. līgā mēs uzvarētu un iegūtu tiesības nākamsezon spēlēt virslīgā, nezinu, vai mēs to spētu pacelt.”

Vasarā Nikers startēs Latvijas čempionāta 2. līgā Kurzemes zonā, kā arī spēlēs minifutbolu un dosies uz Čempionu līgas turnīru.


Kuldīgas komandas Nikers sastāvs Valmierā: Artūrs Cīrulis, Jānis Skābardis, Gatis Jirgensons, Artūrs Liepiņš, Gatis Rožkalns, Ričards Vēvers, Niklāvs Dvarons, Aleksis Bosjanoks, Artūrs Šternbergs, Raitis Grablovskis, Artūrs Šternbergs (juniors), Guntars Rumbenieks, Uģis Grīniņš (ārsts), Zigmunds Dvarons (komandas vadītājs).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi