Aizvērt

Brīvlaikā servē un māna

2017. gada 20. martā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Brīvlaikā servē un māna
Lieldienu volejbola turnīrā Liepājā U-12 grupā bronzu izcīnīja skrundenieces: Ieva Rožkalne (labākā spēlētāja), Elva Freimane, Sofija Seņko, Tīna Eglīte, Beāte Folkheima, Elīza Bolsunovska, Amanda Ozoliņa, Amanda Štamere un Agnija Cērmane.
Foto: Rudītes Kronlakas arhīvs
Kuldīgas un Skrundas jaunajām volejbolistēm skolēnu pavasara brīvdienas aizritējušas gan Lieldienu turnīrā, ko rīkoja Liepājas sporta spēļu skola, gan cīņā par vietu finālā Latvijas jaunatnes čempionātā.
U-12 grupā sīva cīņa par 3. vietu bija tieši starp Skrundas (trenere Rudīte Kronlaka) un Kuldīgas (Ieva Ņečiporuka) volejbolistēm, jo nospēlēts līdzīgi un jāskaita mazie punkti, bet tie beigās labāki izrādījās skrundeniecēm. Uzvaras lauri tika liepājniecēm.

U-15 grupā pirmās bija talsinieces. Kuldīga (Agnese Megne) ierindojās 4. vietā, bet Skrunda – 6., un trenere R.Kronlaka piebilst, ka šajā grupā startēts ar jaunākām meitenēm (2003.–2004. g. dzim.), jo viņas ir iesācējas un vajadzīga pieredze.

Jauno volejbolistu saime joprojām sacenšas par vietām Latvijas jaunatnes čempionātā. Cīņā iesaistījušās Kuldīgas novada sporta skolas U-19 grupas meitenes (treneres A.Megne un R.Kronlaka), pirmās spēles aizvadot Daugavpilī. Tur mūsējās ar 3:0 uzvarēja Rīgas volejbola skolu, ar 3:2 – Daugavpils trešo vienību, bet ar 1:3 zaudēja Daugavpils pirmajai komandai. Šāda bilance ļāva kvalificēties finālam.

„Pirmo reizi sēdēju un volejbolu izbaudīju,” secina R.Kronlaka. „Man nekas nebija jāsaka vai jāmāca – meitenes visu zina, viņām ir pieredze.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi