Vārda dienu svin: Daina, Dainis, Dainida
Otrdiena, 2018. gada 23. oktobris, 11:19
+8° C, vēja ātrums 6.7 m/s, D-DR vēja virziens

Sabilē nosmeļ krējumu

2017. gada 24. martā, 06:00
Raksta autors: Inta Jansone
Sabilē nosmeļ krējumu
Sabiles futbola turnīrā uzvarējuši Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi: (pirmajā rindā) Aleksis Blāķis (atzīts par labāko spēlētāju), Rauls Borisovs, Toms Veigelts, Gusts Slīpiņš, Rūdolfs Reimanis, (otrajā) vārtsargs Krišjānis Mikāls, Martins Raihs, Kā
Foto: Vinetas Blāķes arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas futbolisti ieguvuši Sabiles kausu.
Pēdējā (sestajā) posmā Kuldīga ar 5:5 nospēlēja pret Sabiles vienaudžiem, ar 5:0 apspēlēti Talsu futbolisti, bet ar 0:1 zaudēts Laidzei. Kopvērtējumā par līderiem kļuva kuldīdznieki. Treneris Mareks Raihs uzsvēra, ka šajā turnīrā piedalījušies, lai iegūtu spēļu praksi.

Mazie futbolisti, treneris un vecāki saka paldies par atbalstu SIA MKM mežs, SIA Vita mārkets kafejnīcai Ņamma, Kuldīgas novada sporta skolai, Sabiles turnīra organizatoriem, informatīvajam atbalstītājam – laikrakstam Kurzemnieks.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja

Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?

Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi