Aizvērt

Divi kausi atceļo uz Kuldīgu

2017. gada 5. aprīlī, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Divi kausi atceļo uz Kuldīgu
RTU kausa izcīņā šahā kuldīdznieks Edmunds Beks kļuva ar labāko spēlētāju no Kurzemes.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Edmunds Beks un Renārs Megnis guvuši vislabākos rezultātus no septiņiem Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņiem, startējot tradicionālajā RTU kausa izcīņā šahā skolēniem.
Visa turnīra gaitā E.Beks atradās pirmajās vietās un beigās ar 5,5 punktiem no septiņiem izcīnīja 3. vietu, taču izvēlējās saņemt kausu un balvu kā labākais spēlētājs no Kurzemes. 4. vietā arī ar 5,5 punktiem, bet sliktākiem papildrādītājiem bija R.Megnis – viņš saņēma kausu un balvu par 3. vietu.

Valts un Līva Vaivadi izcīnīja četrus punktus, Kristapam Svētem – 3,5, Rolandam Freibergam – trīs, Rūtai Mediņai – 2,5.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi