Aizvērt

Pieci personīgie rekordi Berlīnē

2017. gada 10. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Antra Grīnberga
Pieci personīgie rekordi Berlīnē
Uz Berlīnes pusmaratona starta vietu kuldīdznieki un ventspilnieki lepni devušies kopā, turot rokā Latvijas karogu. Tā kā iepriekšējā vakarā bokseris Mairis Briedis Vācijā bija ieguvis pasaules čempiona titulu, daudzi, redzot mūsējos, jau zinājuši, ka tie ir latvieši.
Foto: Kluba "Katrīna" arhīvs
Ar pieciem personīgajiem rekordiem un jauniem iespaidiem pagājušonedēļ no Vācijas atgriezās 18 Kuldīgas sporta kluba "Katrīna" skrējēji.
Berlīnes pusmaratonā katrīnieši bijuši jau pirms pieciem gadiem, bet pa šo laiku klubam pievienojušies jauni biedri. „Jau pērn nolēmām braukt, jo pēc mūsu stāstītā arī jaunie skrējēji izteica vēlmi tur piedalīties. Atkal devāmies kopā ar Ventspils Maratona klubu, kā ierasts, ar autobusu,” stāsta Katrīnas dalībniece Inga Heidemane.

„Šis daudziem bija pirmais lielais ārzemju brauciens, turklāt pusmaratona distancē (21,0975 km) pieci mūsējie sasniedza personīgo rekordu: Māris Dadzis (1:49:54), Sintija Linde (1:50:35), Ilze Stukule (1:54:48), Inese Astaševska (1:59:20) un Ināra Rube (2:01:00). Berlīnes trase ir viena no ātrākajām, arī es pirms pieciem gadiem tur sasniedzu personīgo rekordu.
Laiks mūs lutināja: iepriekšējās dienās bija plus 20 grādu, bet skrējiena dienā kļuva vēsāk un bija viegli skriet.

Pasākuma organizācija bija izcila: gan drošība, gan serviss. Un, manuprāt, tur ir arī labākie atbalstītāji visā Eiropā – nebija neviena posma, kurā viņi skrējējus neuzmundrinātu ar bungām, dziesmām un skaļiem saucieniem. Tā kā uz sportista numura ir viņa vārds, vācieši no malām katru uzmundrināja, saucot vārdā,” saka I.Heidemane.

Pirms skrējējiem trasē devās skrituļotāji, un mūsu tautiešiem augsti rezultāti – Reinis Znotiņš 21 km trasē ar jaunu Latvijas rekordu (31 minūte un 47 sekundes) sporta klasē ierindojās augstajā 17. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi