Aizvērt

Punktu pieliek Kuldīgā

2017. gada 12. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Punktu pieliek Kuldīgā
Foto: Aivars Vētrājs
Kuldīgas novada sporta skolas (KNSS) trenera Gunta Jankovska U-14 un U-15 grupas audzēkņi svētdien ar pēdējām spēlēm LJBL-LR basketbola čempionāta 2. rietumu divīzijā beiguši sezonu.
U-14 grupai Pūpolsvētdienā KNSS pretiniekos bija trīs komandas no bērnu un jauniešu basketbola skolas Rīga/Pārdaugava. Pirmajā spēlē kuldīdznieki ar desmit punktiem zaudēja (59:69) rīdzinieku pirmajai vienībai. Tālāk, kārtīgi iesildījušies, mūsējie laukumā bija neapturami un ar 79:58 un ar 97:53 apspēlēja Pārdaugavas otro un trešo komandu, tā kopvērtējumā 15 komandu konkurencē ierindojoties 4. vietā.

U-15 grupā KNSS komandai brīvdienās divi zaudējumi: ar 47:75 atzīts Kandavas vienaudžu pārākums, bet ar 72:84 zaudēts Rīgas/Pārdaugavas 2. vienībai. Kopvērtējumā KNSS – 8. vietā (startēja 12 komandas).

Pēc spēlēm Kurzemnieks uzrunāja rezultatīvākos spēlētājus Emīlu Veigeltu (U-14, spēlē vidēji 21,2 punkti) un Valteru Oficieru (U-15, 18,7 punkti). „Manuprāt, sezona bijusi laba, bet, protams, varējām vēl labāk,” saka V.Oficiers. „Bija tādas spēles, kuras zaudējām ar diviem punktiem, bija arī tādas, kurās izdevās uzvarēt ar viena punkta pārsvaru. Vinnēt vienmēr ir foršāk.”

E.Veigeltam sezona patikusi, jo komanda jutusies saliedēta. „Pretiniekos bija vienaudži no Kurzemes, Rīgas un Zemgales. Pēc pēdējām cīņām Kuldīgā čempionātā ierindojāmies 4. vietā, izspēlējām 28 spēles – guvām 21 uzvaru un piedzīvojām septiņus zaudējumus,” skaidro Emīls. „Komandā esam deviņi. Braukājām uz dažādām sporta zālēm, cīnījāmies, bija arī traumas. Komandai vajadzīgs katrs, un ļoti jūtams, ja kāds izkrīt.

Visspilgtāk atmiņā palikusi spēle ar Bausku, kurā mēs līderiem sagādājām pirmo zaudējumu.

Priecājos, ka esmu trešais rezultatīvākais U-14 grupā. Mans šīs sezonas rekords vienā spēlē ir 38 (!) punkti. Domāju, ka rezultāti tik labi ir tāpēc, ka uz treniņiem eju regulāri, bumbu spēlēju arī brīvajā laikā. Vēl priecājos, ka treneris Guntis Jankovskis mums daudz liek trenēt metienu un driblu, māca dažādas kombinācijas – tas ļoti palīdz uzvarēt.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi