Aizvērt

Pēc pieredzes pie kaimiņiem

2017. gada 12. aprīlī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Pēc pieredzes pie kaimiņiem
Kuldīgas novada sporta skolas šahisti ar medaļām un diplomiem. Priekšplānā Elīza Vītoliņa, Paula Ruņģevica, otrajā – Alens Zvirbulis, Elinda Kravinska, Elīna Urbāne, Nellija Jēkabsone un Rēzija Kudore.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Kuldīgas novada sporta skolas šahistiem labs starts izdevies Ventspils atklātajā čempionātā jauniešiem.
Trešajā sporta klasē Kuldīgu pārstāvēja divi sportisti, un labāks rezultāts bija Rēzijai Kudorei, kura ar trim punktiem no septiņiem kopvērtējumā ierindojās 5. vietā, bet starp jaunietēm bija labākā; Raivo Šternbergs ar 2,5 punktiem ieņēma 6. vietu. Ceturtajā sporta klasē ļoti labi visu turnīru aizvadīja Nellija Jēkabsone un Elinda Kravinska – abas izcīnīja piecuspunktus un kopvērtējumā dalīja 3.–5. vietu, bet meiteņu vērtējumā Nellijai 1. vieta, Elindai – 2., Elīzai Vītoliņai – 3. vieta. Miķelim Šteinbergam, Meldrai Zundovskai, Annai Narmontai trīs punkti un 12.–18. vieta.

Iesācēju turnīrā Alenam Zvirbulim seši punkti un kopvērtējumā 2. vieta, Mārtiņam Freimanim 4,5 punkti un 4. vieta, Matejam Pētersonam, Kristam Vilnītim un Bernardam Grundmanim 4 punkti un 6.–9. vieta, Elīna Urbāne (2. vieta meitenēm) un Paula Ruņģevica (3. vieta meitenēm) turnīrā guva 3,5 punktus no septiņiem.

Čempionātā sacentās 51 dalībnieks no Liepājas, Kuldīgas, Dundagas un Ventspils.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi