Aizvērt

Rekords un cīņa ar vēju un puteni

2017. gada 21. aprīlī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Rekords un cīņa ar vēju un puteni
Dobelē "Cerību kausa" pirmajā posmā zēniem līdz 12 gadiem bronzu izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucējs Gusts Lapiņš.
Foto: Riteņbraukšanas federācijas arhīvs
Lieldienu brīvdienās par spīti sliktajiem laika apstākļiem labus rezultātus gan "Cerību kausā", gan "Dobeles kausā" guvuši Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucēji.
Cerību kausa pirmajā posmā Dobelē visās vecuma grupās bija pulcējušies 270 sportistu, un tas ir jauns sacensību rekords. Zēniem līdz 12 gadiem bija jāpieveic 5 km individuālais brauciens, un 3. vietu izcīnīja Gusts Lapiņš, bet sestajā ierindojās Jānis Priedoliņš. Zēniem no 12 līdz 14 gadiem desmit kilometru distancē 10. vietu ieguva Kaspars Ilsjāns, bet junioriem piekto rezultātu uzrādīja Kristaps Pelčers (viņam un Arvim Rendoram šīs bija pirmās sacensības Latvijā, jo abi nesen atgriezās no Nāciju kausa posmiem Beļģijā un Vācijā).

Dobeles kausa izcīņas grupu braucienā dalībniekus sagaidīja stiprs vējš un putenis, un zēniem bija jāpieveic 24 km. Labākais no kuldīdzniekiem bija K.Ilsjāns, izcīnot 11. vietu. Jauniešu grupā (36 km) 4. vietā Gatis Līvs, 7. – Anrijs Rancāns; junioriem (66 km) sestais – A.Rendors.

Cerību kausa otrais posms ar kritērija braucieniem notiks Kuldīgā 6. maijā 15.00 no Pilsētas laukumā. Aicināti visi kuldīdznieki, jo pirms sportistu starta būs sacensības bērniem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi