Aizvērt

Aleksim sporta klase, meitenēm medaļas

2017. gada 26. aprīlī, 03:00
Raksta autors: Inta Jansone
Aleksim sporta klase, meitenēm medaļas
Liepājas atklātajā šaha čempionātā C grupas līderu trio no Kuldīgas: Nellija Jēkabsone, Vanesa Pļavarāja un Elinda Kravinska.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Izpildīta pirmā sporta klase, izcīnītas godalgas – tāds ir Kuldīgas novada sporta skolas šahistu veikums Liepājas atklātajā čempionātā jauniešiem.
A turnīrā ar 5,5 punktiem no septiņiem uzvarēja Aleksis Šteinbergs, tā izpildot pirmās sporta klases normu. Četrus punktus ieguva Kristers Feldmanis (4. v.) un Aksels Agris Vēvers (6. v.), trīs punkti Kārlim Krūmiņam (8. v.) un Krišam Sproģim (9. v.). B turnīrā Kuldīgu pārstāvēja vien Rēzija Kudore, kura ar diviem punktiem bija trešā labākā starp jaunietēm.

Vislabākie rezultāti mūsu šahistēm bija C turnīrā. Sešus punktus septiņās partijās izcīnīja Vanesa Pļavarāja (1. v.) un Nellija Jēkabsone (2. v.), pieci punkti Elindai Kravinskai (3. v.) un Meldrai Zundovskai (4. v.), četri punkti un 7. vieta Ancei Reihai.

Bez jau minētajiem konkurenci sīvāku darīja arī šahisti no Ventspils un Grobiņas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi