Aizvērt

"Takai" lauri "Daugavas kausā"

2017. gada 15. maijā, 01:00
Raksta autors: Janeta Turka
"Takai" lauri "Daugavas kausā"
Daugavas kausa izcīņā Ogrē orientēšanās sezonu ar uzvaru sāk Kuldīgas kluba "Taka" pārstāves Skaidrīte Otaņķe, Odeta Turka un Līga Virbule.
Foto: Kristapa Bērziņa arhīvs
Ar orientēšanās kluba "Ogre" rīkoto "Daugavas kausu" atklāta Latvijas stafešu kausa izcīņa, kurā labi rezultāti arī kuldīdzniekiem no kluba "Taka".
Pagājušā gada valsts čempiones un Latvijas kausa ieguvējas S146 grupā Odeta Turka, Skaidrīte Otaņķe un Līga Virbule sezonu sāka ar uzvaru, lai gan sākumā bija iedzinējas – pat vairāk nekā desmit minūtes aiz līderēm. Taču Līgas pārliecinošais sniegums trešajā posmā un pretinieču kļūdas nodrošināja brīnumainu uzvaru ar trīsarpus minūšu pārsvaru pār rīdziniecēm no kluba Ozons. Pirmā posma dalībniece O.Turka atzina: „Ko tādu var tikai Līga! Un tikai tad, ja līderkomanda vēl nav sasniegusi skatītāju punktu distances vidusdaļā.”

Spraigas cīņas bija arī citās grupās. Spēcīgākajā sieviešu grupā 5. un 6. vietas ieguvējas kļuva zināmas vien finiša spurtā, kur Mārīte Turka diemžēl piekāpās vienai no ātrākajām sportistēm un finiša speciālistei, cēsniecei Martai Jansonai. Tā mūsu komanda ar Zani Grīnbergu, Aneti Midrijāni un M.Turku noslēdza sešinieku. Meitenes visā stafetē izcēlās ar apbrīnojamu stabilitāti – rezultāti posmos vien piecu sekunžu intervālā.

Startēja arī vīru komanda (Kristaps Bērziņš, Ingus Pētersons un Artis Lādēns), kas izcīnīja 14. vietu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi