Aizvērt

Par godu izcilam trenerim

2017. gada 17. maijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Par godu izcilam trenerim
Jāņa Baukša piemiņas kausa izcīņā zēnu grupā godalgas izcīnīja Kuldīgas novada sporta skolas riteņbraucēji Gusts Lapiņš un Jānis Priedoliņš. Puišu treneris – Mareks Maļinovskis.
Foto: Mareka Maļinovska arhīvs
Kuldīgas riteņbraukšanas trenera Jāņa Baukša piemiņas kausa divu dienu izcīņā startējuši ap 100 sportistu, un no vietējiem vislabāk tas padevies Kasparam Ilsjānam.
Pirmajā dienā dalībnieki sacentās grupas braucienā. Zēnu grupā (30 km) no mājiniekiem vislabāk veicās K.Ilsjānam – viņš finišēja sestais, bet jauniešiem (50 km) no kuldīdzniekiem ātrākais bija Anrijs Rancāns, izcīnot 9. vietu.

Otrajā dienā sportisti startēja kritērija braucienos pilsētas ielās. Grupā līdz 12 gadiem (astoņi apļi, viens – 1,2 km) 2. vietā Gusts Lapiņš, 3. – Jānis Priedoliņš (abi Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi). Zēniem līdz 14 gadiem (14 apļu) K.Ilsjānam 11. vieta.

Pēc divu dienu cīņām, kopvērtējumā iegūstot 6. vietu, no kuldīdzniekiem labākais bija K.Ilsjāns.

J.Baukša ģimene saka lielu paldies atbalstītājiem, kuri jauniešiem gādāja balvas, kā arī dienestiem, kuri rūpējās par sacensību drošību.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi