Aizvērt

Baltijas kausu nosargā

2017. gada 24. maijā, 08:00
Raksta autors: Inta Jansone
Baltijas kausu nosargā
Kuldīgas vienība "Nikers" Baltijas minifutbola kausa izcīņā klubu komandām kļuvusi par divkārtēju uzvarētāju.
Foto: "Nikera" arhīvs
Baltijas minifutbola kausa izcīņā klubu komandām uzvarējis Kuldīgas "Nikers".
Startēja 12 komandas: sešas no Latvijas, četras no Lietuvas un divas no Igaunijas. Grupu turnīrā Nikers ar 5:1 pārspēja klubu Suoliukas, bet pēc tam ar 3:0 arī komandu Western Union, tā grupā izvirzoties līderpozīcijā un automātiski iekļūstot fināla četriniekā. Uz Baltijas labākās titulu pretendēja arī trīs Lietuvas komandas. Pusfinālā Nikers ar 4:2 pieveica vienību OSS (pamatlaiks beidzās ar rezultātu 1:1). Zelta spēlē Nikers ar 2:0 apspēlēja komandu Eagle Team un ieguva kausu. Abus vārtus iesita kuldīdznieks Jānis Pastars. Uzslavas pelnījis arī jaunais vārtsargs Artūrs Cīrulis. „Viņš sevi turnīrā parādīja lieliski,” sacīja komandas vadītājs Zigmunds Dvarons.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi