Aizvērt

Cīnīsies par pasaules godalgām

2017. gada 12. jūnijā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Cīnīsies par pasaules godalgām
Šāvējs Valdis Kalējs un riteņbraucējs Arvis Sprude.
Foto: Sportistu arhīva foto
Kuldīgas riteņbraucēji Arvis Sprude, Aigars Zvingulis, Ģirts Vēvers un Jānis Bruzinskis augusta beigās Francijā startēs pasaules amatieru čempionātā, bet šāvējs Valdis Kalējs ar Latvijas izlasi piedalīsies gan Eiropas, gan pasaules čempionātā.
Arī A.Sprudem, izcīnot 10. vietu pasaules amatieru atlases sacensībās Anglijā, izdevās kvalificēties pasaules čempionātam Francijā, tā sev sarūpējot brīnišķīgu dāvanu 30. dzimšanas dienā. „Sacensībām var pieteikties ikviens – šajā ziņā nav nekādu nosacījumu,” skaidro Arvis. „Atlases sacīkstēm piedāvājums gana plašs, tāpēc svarīgi bija izvēlēties vietu, kur to vieglāk izdarīt.”

Šāvējs V.Kalējs, labi startējot gan Latvijas kausa izcīņā, gan Lietuvas čempionātā, garantējis sev vietu Eiropas čempionātā: „Jūlija beigās un augusta sākumā tas notiks Baku, Azerbaidžānā, savukārt pēc tam paredzēts starts pasaules čempionātā Maskavā.”
Komentāri
Skaida
2017. gada 12. jūnijā, 10:38
Vai tas ir tas pasas saciktes kur biznesmemim no GJA tika pieskirts pasvaldibas finansejums? Cerams ka 100 ka iebrauks.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi