Aizvērt

Kuldīgas novada veterāni – trešie Latvijā

2017. gada 19. jūnijā, 00:00
Raksta autors: Jolanta Teivāne
Kuldīgas novada veterāni – trešie Latvijā
Latvijas veterānu orientēšanās sacīkstēs kungu panākumi: Ojārs Leikarts pirmais, Jānis Pommers otrais.
Atzīstami individuālie rezultāti un komandu vērtējumā atkārtots labākais sasniegums jeb 3. vieta valstī – tāds ir Kuldīgas novada guvums 54. veterānu spēlēs orientēšanās sportā.
Jūnija pirmās nedēļas nogalē aktīvākie un spēcīgākie veterāni pulcējās Latvijas Sporta veterānu savienības rīkotajās sacīkstēs Baložos. Kuldīgas novadu pārstāvēja deviņi sportisti: Inta Abersone, Alfreds Brālītis, Ojārs Leikarts, Jānis Pommers, Arvīds Teteris, Odeta un Jānis Turki, Jānis Virbulis un Valda Māra Zeberliņa. Mūsējie piekāpās vienīgi spēcīgajām komandām no Rīgas un Cēsīm. (Iepriekš tik augsts sasniegums bijis 51. veterānu sporta spēlēs 2014. gadā Īvandē.)

Kā atzina O.Turka: „Augstais rezultāts ir laimīga nejaušība, jo konkurenti, Līvānu komanda, nostartēja stipri zem savām spējām. Arī pašiem bijuši labāki individuālie rezultāti, un nebūt nestartējām spēcīgākajā sastāvā – potenciālā uzvarētāja Līga Virbule šoreiz nevarēja piedalīties. Toties klāt bija visi mūsu cienījamākie seniori jeb superveterāni,  bez kuriem šis panākums nebūtu iedomājams. Piemēram, kungu grupā virs 80 gadiem startēja četri dalībnieki, no kuriem divi mūsējie: Ojārs Leikarts un Jānis Pommers. Tātad tika cerēts uz vismaz 3. vietu. Bet viņi pārspēja visas mūsu cerības un sagādāja patīkamu pārsteigumu – Ojārs Leikarts ieradās pirmais, bet Jānis Pommers ar sāpošu kāju atnāca otrais. Arī dāmām virs 80 gadiem tika objektīvi cerēts uz 3. vietu, kuru Māra Zeberliņa godam izcīnīja.” Tāpat 3. vieta savā grupā A.Teterim.

Bet par savu uzvaru Odeta stāsta: „Atskrēju pirmā no visiem dalībniekiem kopā ar vēl sešām sportistēm no mūsu grupas. Barā izdevās ātrāk izķemmēt mežu un atrast pēdējos kontrolpunktus, un sīvākās konkurentes šai pulkā nebija.” Tuvu goda pjedestālam bija arī J.Turks un A.Brālītis, kuriem savā vecuma grupā 4. vieta, un Jānis Virbulis, kas ierindojās 5. vietā.


REZULTĀTI:
D55 Odeta Turka 1. v., Inta Abersone 8. v., D80 Valda Māra Zeberliņa 3. v.
K50 Jānis Virbulis 5. v., K60 Jānis Turks 4. v., K70 Alfreds Brālītis 4. v., K75 Arvīds Teteris 3. v., K80 Ojārs Leikarts 1. v., Jānis Pommers 2. v.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi