Aizvērt

Atgriezies ar idejām un apņēmību

2017. gada 30. jūnijā, 07:00
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Atgriezies ar idejām un apņēmību
Foto: Roberts Prauliņš
Šosejas riteņbraucējs, pasaules čempions Romans Vainšteins, kurš pēc 20 gadu prombūtnes atgriezies Latvijā, Kuldīgā.
Romans Vainšteins: „Mācoties Kuldīgas Centra vidusskolas pirmajā klasē, iestājos vieglatlētikas nodaļā, kur trenējos trīs gadus. Tajā pašā laikā mani draugi apguva riteņbraukšanu. Viņi mani lēnām pārliecināja, pārvilināja, sakot, ka būs interesanti, un, ja labi trenēšoties, rādot rezultātus, varēšot riteni ņemt arī uz mājām. Tā arī sākās mana karjera.”

Vairāk 30. jūnija Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 73) portālā www.kurzemnieks.lv.
Komentāri
Fans
2017. gada 3. jūlijā, 19:04
VANS vai VAINS - cik zināms Beļģiem un Holandiešiem uzvārdi sākas ar VAN VANS utt.

Epo
2017. gada 30. jūnijā, 15:55
Par kuru čemp. tu runā!?
... ak jā bija tikai norādes uz aizliegto preperātu lietošanas shēmām ar nosaukumiem VANS un VAINS, sagadīšanās.
Fans
2017. gada 30. jūnijā, 15:12
šī ārsta pakalpojumus izmantoja daudzi pasaulē slaveni riteņbraucēji, arī Romāns, taču viņš pat netika izmeklēts.
Epo, kāpēc nepierakstīji klāt tik svarīgu informāciju?
Epo
2017. gada 30. jūnijā, 08:39
Bijušais pasaules čempions riteņbraukšanā bijis viens no bēdīgi slavenā spāņu ārsta Eufemiano Fuentesa klientiem, liecinot «Puerto» dopinga lietošanas skandāla izmeklēšanas rezultāti.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi