Aizvērt

Lietū un dubļos izskrien mežus Daugavas lokos

2017. gada 14. jūlijā, 02:00
Raksta autors: Janeta Turka
Lietū un dubļos izskrien mežus Daugavas lokos
Anete Segliņa dodas pretī uzvarai jauktajā meža sprinta stafetē.
Foto: Ojāra Millera arhīvs
Orientēšanās sacensībās Krāslavas apkārtnē Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubam "Taka" vislabākie panākumi bija jauktajā sprinta stafetē, kur četras dalībnieces no "Takas" komandām kāpa uz pjedestāla – trīs uzvaras un viena otrā vieta.
Šķiet, vēl vairāk godalgoto vietu bija tikai klubam Auseklis no Rīgas.

Sportistus sagaidīja daudzveidīga un saspringta programma: trīsdienu sacensības Kāpa, kurās labākos noskaidro, summējot visu dienu individuālos rezultātus, vienlaikus Latvijas čempionāts taku orientēšanās disciplīnā, kā arī jauktā meža sprinta stafete.

Visspraigākā cīņa notika elites grupā, kur mūsu spēcīgākā komanda ar Kristapu Bērziņu, Ingu Pētersonu un Aneti Segliņu attaisnoja sev piešķirto pirmo starta numuru un izcīnīja uzvaru, tā revanšējoties par ne tik veiksmīgo sniegumu Latvijas čempionātā nesen Liepājā. Sacensību gaitā mūsu komanda līderpozīcijas zaudēja vien uz brīdi otrā posma izskaņā un trešā posma sākumā. Visas komandas stabils sniegums nodrošināja ilgi gaidīto uzvaru. Pārējie panākumi gūti senioru grupās. MIX 130 grupā Artūram Ķerim, Jānim un Līgai Virbuļiem spraigā konkurencē uzvara, savukārt MIX 160 grupā Saimonam Harstonam, Jānim Turkam un Skaidrītei Otaņķei, lai sasniegtu uzvaru, smagākā bija cīņa ar garo zāli pļavās un pārplūdušajiem grāvjiem mežā, kur jāmetas teju vai peldus. Viscienījamākajā grupā – MIX 190 – Arvīds Teteris, Māris Otaņķis un Odeta Turka izcīnīja otro vietu.

Latvijas čempionātā taku orientēšanās veidā bija divas distances. Tātad, lai uzvarētu, labs sniegums jāparāda divas dienas. Pateicoties tam, kuldīdzniekam Pēterim Īvānam 3. vieta.

Savukārt pašās svarīgākajās trīs dienu sacīkstēs Kāpa mūsu sportistiem gāja kā pa Daugavas lokiem kartē – te augšā, te lejā. Neviens nebija gaidījis Krāslavas pusē tādus kalnus un gravas un ļoti interesantu apvidu. Atsevišķās dienās pie uzvarām tika O.Turka, L.Virbule, S.Otaņķe. Kopvērtējuma apbalvošanā Kuldīgas un Takas vārdam izskanēt ļāva vien Jānis Pommers ar 2. vietu viscienījamāko senioru grupā. Viņš trīs dienu summā mežā pavadīja nedaudz virs četrām stundām.
Komentāri
Māris
2017. gada 17. jūlijā, 19:36
Bija grūti, komandas cīnījās, malači!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi