Aizvērt

Divas spēles, divas uzvaras

2017. gada 14. jūlijā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Divas spēles, divas uzvaras
Duelī tiekas Kuldīgas "Nikera" un Nīcas futbolisti.
Foto: Roberts Prauliņš
Sestdien Antona Grundmaņa stadionā Kuldīgā komandas cīnījās par kopvērtējuma punktiem Latvijas minifutbola čempionāta trešajā posmā.
Mājinieku Nikers ar 2:0 apspēlēja pretiniekus no Nīcas, bet otrajā cīņā ar 4:0 pieveica komandu New Project/Tente. Čempionātam ir seši posmi un fināls. Kopvērtējumā tiek ieskaitīti katras komandas piecu labāko posmu rezultāti. Nikers otrajā posmā nepiedalījās, tomēr tabulā patlaban ar deviņiem punktiem ieņem trešo pozīciju. Līderos izvirzījušies Tukuma brāļi (16 p.) un Amoko/FK 02 no Rīgas (12 p.). Nākamās spēles 22. jūlijā Gulbenē.

Visu vasaru Nikers gatavojas sacīkstēm Čempionu līgā no 7. līdz 11. septembrim Slovēnijā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi