Aizvērt

Karstā pasaules bronza

2017. gada 19. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Karstā pasaules bronza
Neviltots prieks – pasaules čempionātā pludmales volejbolā iegūta bronza: rīdzinieks Mihails Samoilovs, treneris Lauris Iecelnieks un kuldīdznieks Kristaps Šmits.
Foto: Kristapa Šmita arhīvs
Ķīnas pilsētā Ņaņdzinā pludmales volejbola pasaules čempionātā par bronzas medaļniekiem U-21 grupā nupat kļuvis Latvijas duets: Kristaps Šmits no Kuldīgas un Mihails Samoilovs no Rīgas.
Cīņā par trešo vietu puiši ar rezultātu 2:0 (21:17, 21:17) apspēlēja Austrijas duetu. Pirms tam smagā grupā abi uzvarēja trīs spēles – ar 2:0 pieveikti gan kanādieši, gan meksikāņi, bet cīņā par 1. vietu grupā ar 2:1 apspēlēti arī spāņi.

Pērn Kristaps un Mihails pasaules čempionātā ieguva 3. vietu U-19 grupā. U-21 grupā mūsu valstij šī ir pirmā medaļa kopš 2005. gada, kad Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Samoilovs kļuva par čempioniem. Bet pusfinālā neviens Latvijas pāris nebija spēlējis kopš 2006. gada, kad to darīja Jānis un Toms Šmēdiņi, iegūstot ceturto vietu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi