Aizvērt

Pēc turnīra Dunalkā – pozitīvas atmiņas

2017. gada 24. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Mārīte Milzere
Pēc turnīra Dunalkā – pozitīvas atmiņas
Dambretes turnīrā Dunalkas pagastā pirmajā kārtā kuldīdznieks Jānis Rūtiņš sacentās ar sacensību organizatoru Edgaru Štālu.
Foto: Mārīte Milzere
Durbes novada Dunalkas pagastā trešajā Edgara Štāla rīkotajā turnīrā 64 lauciņu dambretē 24 dalībnieku pulkā vienīgais no Kuldīgas novada bija sporta meistars Jānis Rūtiņš.
Izcīnīto 11. vietu Rūtiņa kungs vērtē kā apmierinošu, piebilstot, ka priekšpēdējā kārtā izlaidis uzvaru pret pašreizējo Latvijas čempionu Mārtiņu Junkurēnu (viņš ar 2. vietu bija labākais no mūsu valsts sportistiem, bet uzvarēja starptautiskais lielmeistars Andrjuss Kībarts no Lietuvas). J.Rūtiņš vērtē, ka, astoņarpus stundās izspēlējot 11 kārtas, paša sniegums bijis nevienmērīgs, nav bijusi arī labākā sportiskā forma. Taču palicis daudz pozitīvu iespaidu: lieliski organizēts turnīrs ar spēcīgu dalībnieku sastāvu (piedalīties aicināti dambretisti, sākot ar meistarkandidāta klasi), pieredzējis, zinošs tiesnesis Kārlis Ozols, šogad īpaši interesanti bijis tas, ka sacensības notikušas trīs dambretes paveidos: klasikā, t.s. brazīļu un lidojošajā formātā. Rūtiņa kungs uzteic arī organizatora sarūpēto cienastu un balvu fondu – dalībnieki jūtot, ka viņi patiešām gaidīti.

Uz Dunalku J.Rūtiņš aizvedis arī divas grāmatas Kompozīcijas 64 lauciņu dambretē, kuras pērn cīņu biedriem tika atrādītas vēl manuskripta izskatā, bet ceļā jau esot arī trešā, visapjomīgākā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi