Aizvērt

Dzīrēs triumfē mājinieki

2017. gada 24. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Dzīrēs triumfē mājinieki
Kuldīgas svētku šaha turnīra līderu trio: Edmunds Beks (1. vieta vīriešiem), Nellija Jēkabsone (1. vieta jaunietēm), Linda Krūmiņa (1. vieta sievietēm).
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Kuldīgas svētku turnīrā šahā uzvarējuši kuldīdznieki Edmunds Beks, Linda Krūmiņa un Nellija Jēkabsone.
E.Beks uzvarēja piecās partijās, bet divās cīnījās neizšķirti. Tikpat punktu bija arī rīdziniekam Konstantīnam Gudovskim. Trešajā vietā ar 5,5 punktiem Uldis Sermons (Rīga). Sievietēm 1. vietu (5,5 p.) izcīnīja L.Krūmiņa (Kuldīga/Rīga), otrajā vietā ar pieciem punktiem Nellija Maklakova (Kuldīga/Rīga), trešajā – Valentīna Vainovska (Liepāja). Jauniešu vērtējumā uzvarēja Ņikita Kuzņecovs (Liepāja/Vācija), otrajā vietā Markuss Bērziņš (Liepāja), trešajā atstājot ciemiņu no Šauļiem Danielu Šeru. Jaunietēm par uzvarētāju kļuva N.Jēkabsone, otrā bija Rēzija Kudore, trešā – Rūta Mediņa (visas trīs no Kuldīgas). Par labāko senioru kļuva Mārtiņš Liepiņš (Tukums).

Piedalījās 56 spēlētāji no Kuldīgas, Liepājas, Rīgas, Tukuma, Cēsīm, Ādažiem, Olaines, Saldus, Ventspils, Rūjienas, Ogres, Pļaviņām, Šauļiem un Maskavas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi