Aizvērt

Bērni sacenšas rallijā

2017. gada 28. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Bērni sacenšas rallijā
Riteņbraukšanas sacensībās Bērnu rallijs Kuldīgas Pilsētas laukumā dalībniekus iedrošināja pasākuma vadītājs Toms Bokums.
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Kuldīga šogad bijusi veiksmīga pilsēta Bērnu rallija atlasei, jo tajā piedalījies līdz šim lielākais skaits – 73, atzina pasākuma organizatori.
Bērnu ralliju rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), lai bērnus un jauniešus izglītotu satiksmes noteikumos un popularizētu riteņbraukšanu.

Pagājušo svētdien Pilsētas laukumā sacensības notika visu dienu. „Esam priecīgi, ka dalībnieki izturēja līdz beigām un sagaidīja noslēgumu,” sacīja koordinatore Kintija Sila. Dalībniekiem bija jāpierāda prasme velotrasē, kurā ar savu vai rīkotāju sagādātu velosipēdu jāpārvar dažādi šķēršļi un jāievēro satiksmes noteikumi, zināšanas vajadzēja, lai teorijas teltī izpildītu uzdevumus. K.Sila uzsver: „Tas viss vajadzīgs, lai kļūtu par pilntiesīgiem velobraucējiem, jo velosipēdista tiesības var iegūt jau no desmit gadiem un šis ir pirmais solītis, lai iegūtu zināšanas.”

Sacentās dalībnieki no trim līdz pat 54 gadiem, jo pieaugušie bērniem un mazbērniem palīdzēja komandu sacīkstēs. Individuālajās sacensībās bērni startēja A (6–7 gadi), B (8–10 gadi) un C grupā (11–14 gadi).

Bērnu rallijs, ko CSDD rīko kopā ar mārketinga aģentūru Fortius, notiek 14. gadu, tas dosies arī uz citām Kurzemes un Zemgales pilsētām, lai ieinteresētu vēl nepieredzējušos pievērsties riteņbraukšanai ikdienā. Nākamā atlase notiks 30. jūlijā Ventspilī, 5. augustā Jelgavā un 6. augustā Saldū. Pirmo trīs vietu ieguvēji piedalīsies Bērnu rallija finālā 20. augustā Liepājā izklaides parkā Blue Shock Race. Tur tāpat kā atlases kārtās tiks pārbaudīta velomeistarība trasē un teorijas zināšanas.

______________________________________

Bērni, kuri pēc Kuldīgas posma ieguvuši iespēju startēt Bērnu rallija finālā 20. augustā Liepājā
A grupā (2010.–2011.g.)
1. Emīls Stūrnieks (Jelgava)
2. Emīls Blūms
3. Olivers Vaisūns (Baldone)
B grupā (2007.–2009. g.)
1. Roberts Serpāns (Kuldīga)
2. Dāvis Lūciņš (Kuldīga)
3. Gustavs Preiss (Kuldīga)
C grupā (2003.–2006. g.)
1. Dāvids Bokums (Vaiņode)
2. Ģirts Lukaševics (Kuldīga)
3. Monta Uzare (Kuldīga)
Komandu grupā
1. Limpopo
2. EHOU
3. Uz priekšu
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi