Aizvērt

Soli pa solim, un sudrabs rokā!

2017. gada 31. jūlijā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Soli pa solim, un sudrabs rokā!
Novadu senioru sacīkstēs Talsu pusē lepni par paveikto ir Kuldīgas Rumbiņas pārstāvji: (augšējā rindā no kreisās) Ruta Kairiša, Dzidra Bergmane, Vida Zepa, Ilga Mēness, Zigrīda Sīle (ar kausu), Līvija Ēdolfa, Elga Kleinberga, Velta Ķiģele, Staņislava Karlsone, apakšējā rindā Regīna Reina, Smaida Pētersone, Velta Circene, Astrīda Zviedre, Raita Kuršinska, Dzintra Freimane, sēž Ilga Viļuma, Imants Kleinbergs. Aizkadrā palikusi Indra Zute.
Foto: Dzintras Freimanes arhīvs
Soli pa solim, un sudrabs rokā! Kuldīgas pensionāru apvienība Rumbiņa ikgadējā sporta un atpūtas pasākumā Talsu novada Laucienas pagastā pie Pļavu ezera, kurā sacentušās 11 komandas no dažādiem novadiem, izcīnījusi otro vietu un balvā saņēmusi arī kausu.
Programma bijusi ne vien senioriem piemērota, bet arī interesanta. Prasme un attapība jāpierāda lidojošo šķīvīšu mešanā mērķī, minigolfā, boulingā, soda metienos, šautriņu mešanā, makšķerēšanā, arī šaušanā ar kaķeni pa plastmasas pudelēm. Vērtēti gan individuāli, gan komandas rezultāti.

Rumbiņas dalībnieces Ruta Kairiša un Ilga Mēness makšķerēšanā ieguvušas attiecīgi 1. un 3. vietu. Uzslavas izpelnījusies Zigrīda Sīle, saukta par Rumbiņas bosu. Viņa gan nav startējusi, taču savējos uzmundrinājusi, arī padodot inventāru, taču svarīgākais – nav rājusies, ja kādam gadījusies arī nullīte. Savukārt bosa vietniece sporta jautājumos Dzintra Freimane palīdzējusi ar padomu, kā katru uzdevumu izpildīt taktiski un tehniski pareizāk.

„Individuāli mums nebija augstas vietas, bet punktus salasījām pa mazumiņam, tāpēc, kad ieguvām otro vietu un kausu, jutāmies pārsteigti,” atzīst Dz.Freimane. Uzvarējusi vienība Apvienotā karaliste, tajā ierindā bijis mūsu novadnieks, kādreizējais sporta skolotājs Valdis Urtāns.

Kluba vadītāja Zigrīda Sīle saka: „Ir jau senioriem kopīgi notikumi, bet šis bija sportisks un izcēlās ar vienotību, sirsnīgu atmosfēru. Mūs veda Kabiles pagasta pārvaldes autobuss, un šoferītis Andris Vaivars bija ļoti laipns. Pēc šīm spēlēm daudziem ir, kā saka, āķis lūpā.”
 foto
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi