Aizvērt

Krists Neilands labākā jaunā braucēja kreklā

2017. gada 11. augustā, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Krists Neilands labākā jaunā braucēja kreklā
Kuldīdznieks Krists Neilands ("Israel Cycling Academy"), daudzdienu velobraucienā "Volta a Portugal" trešajā posmā bija otrais.
Foto: Krista Neilanda arhīvs
Kuldīdznieks Krists Neilands ("Israel Cycling Academy") daudzdienu velobrauciena "Volta a Portugal" ceturtajā posmā izcīnījis 12. vietu un pārņēmis vadību labākā jaunā braucēja vērtējumā un arī labākā jaunā braucēja kreklu.
Kopvērtējumā kuldīdznieks no 17. vietas pacēlies uz 11.

Prologu un pirmos trīs etapus kuldīdznieks aizvadīja stabili, ierindojoties 26., 23., 21. un 2. vietā.

Sacensību trešajā posmā sportisti veica 162,1 km, tajā bija iekļauti divi trešās un viens otrās kategorijas kāpums, šajā posmā Krists spraigā cīņā izcīnīja otro vietu, piekāpjoties tikai Francijas šosejas riteņbraucējam Braienam Alafilipem no komandas Equiqe Cycliste Armee de Terre. Trasē Krists pavadīja 4 stundas 6 minūtes un 8 sekundes, par otro vietu viņš ieguva piecus UCI pasaules ranga punktus. Ceturtajā posmā sportistus gaidīja krietns pārbaudījums, 152,7 km bija iekļauts pa vienam trešās, otrās un pirmās kategorijas kāpumam. Finišs atradās vairāk nekā 1000 metru augstumā virs jūras līmeņa.

Par sacensībām Krists Kurzemniekam pastāstīja: „Puse no sacensībām ir jau aiz muguras, un varu teikt, ka līdz šim esmu aizvadījis tās ļoti labi, protams, kaut kur kaut kas arī pieklibo vai neiet tā, kā gribētos. Ļoti vēlos izcīnīt kādu uzvaru kopā ar komandu, vēl ir atlikušas piecas dienas, darīsim visu, lai šī uzvara atnāktu. Karstums ir pamatīgs, kad uzsākām šo sacīksti, tad pirmajās dienās vidējā temperatūra bija plus 40 grādu, tagad esam pamainījuši lokāciju Portugālē, un līdz ar to temperatūra ir nedaudz mainījusies uz labo pusi. Ar karstumu tieku galā, lietojot daudz šķidruma un ledus. Vēl liels pluss ir, ka laicīgi devos prom no Latvijas uz Spāniju, lai pierastu pie šī karstuma.”

Portugāles tūrē iekļauti prologs un desmit etapi. Sacensības sāka 140 sportisti no dažādu valstu profesionālajām kontinentālajām, kontinentālajām un klubu vienībām. Portugāles daudzdienu velobrauciens ir ceturtais garākais no UCI kategorijas Eiropā (garāki ir vien trīs Giro d Italia, Tour de France, Giro d Italia).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi