Aizvērt

Svarīga tehnika un pieredze

2017. gada 23. augustā, 04:00
Raksta autors: Inta Jansone
Svarīga tehnika un pieredze
Kurzemes čempioni B grupā: Kuldīgas novada sporta skolas U-8 grupas 2. komanda: Rajens Polis, Markuss Ibergs, Eduards Vēvers, Ernests Šimpermanis, Marko Sļisarenko, Toms Liekniņš, Juris Martinsens, Jēkabs Olte. Aizmugurē treneris Māris Tilgalis.
Foto: Māra Tilgaļa arhīvs
Kurzemes jaunatnes futbola čempionātā Kuldīgas novada sporta skolas U-8 grupas 2. komanda B divīzijā bijusi labākā.
Mazie futbolisti Saldū pārspēja četras vienaudžu komandas no Liepājas un Brocēniem. Treneris Māris Tilgalis ar paveikto apmierināts: „Šajā vecuma posmā svarīgi apgūt tehniku, iegūt spēļu pieredzi.” Šodien viņa trenētā U-8 grupas 1. komanda spēlē Liepājā A divīzijā.
Komentāri
ivcix
2017. gada 28. augustā, 11:34
PIlnīgi nepareizs uzskats trenerim, jo šajā vecumā ir svarīgi nostiprināt ķermeni un iegūt labu vispārējo fizisko sagatavotību, protams, neaizmirstot par futbola pamatelementiem, Bet tie noteikti nav galvenie šajā vecumā.
Futbolists
2017. gada 24. augustā, 18:57
Šis treneris baigi maldās, šajā vecumā bērniem ir jārotaļājās un jārada interese par sportu, lai nav tā kā ar iepriekšējiem, kad 10 gados visi baigie čempiņi, bet 14 jau beidz lielo futbola karjeru! Ko tajā sporta skolā māca, nezinu, laikam par daudz tur priekšnieki bez zināšanām!
Rembo
2017. gada 24. augustā, 16:21
Liels paldies jāsaka trenerim Mārim Tilgalim par nesavtīgo darbu ieguldot savas trenera prasmes jaunajos Kuldīgas futbolistos! Lepojamies!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi