Aizvērt

Pirmā nakts četrcīņa izdevusies

2017. gada 25. augustā, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Pirmā nakts četrcīņa izdevusies
Nakts četrcīņā Kuldīgas ģimnāzijas stadionā strītbolā satikušās komandas "4-Ēdolnieki" un "Kate".
Foto: Inta Jansone
Kuldīgas novada sporta skolas rīkotajā pirmajā nakts četrcīņā – futbola, volejbola, florbola un strītbola miniversijā – par kopvērtējuma līderiem kļuva Kuldīgas komanda "Entuziasti".
Tajā bija apvienojušies divi brāļu pāri: Jānis un Mārcis Ivanovski, Toms un Gatis Rožkalni un Jānis Nelsons, Ainārs Ansons.

Otrajā vietā ierindojās vienība 4 Some, trešajā – Kabile. Dalībnieku vērtējums kodolīgs: „Interesanti!” Spēkus izmēģināja 16 komandas no Kuldīgas novada, kā arī Saldus, Jelgavas un Rīgas.

Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors sacīja: „Ar pašvaldības atbalstu Kuldīgas ģimnāzijas sporta bāzē atjaunots strītbola laukuma segums, uzlabots apgaismojums, un mums radās ideja sarīkot sporta pasākumu.” Organizators un galvenais tiesnesis Ivo Solomahins: „Vēl otrdienā bija pieteikušās vien sešas komandas, un bažījos, vai izdosies turnīru noorganizēt. Taču pēdējā dienā pieteicās vēl desmit. Lai viss ritētu raiti, komandas startēja četrās grupās. Domāju, ka nākamgad nakts četrcīņu rīkosim plašāku.”
Komentāri
Opā
2017. gada 25. augustā, 21:20
Ne tiksi baseina, bet kā pats pa šmigu izsakas, Ingtante mani redz kā sporta skol vadoni
Malina
2017. gada 25. augustā, 15:30
Tad jau Soloma būs peldbaseina vadītājs!!!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi