Aizvērt

Finālā notur sudrabu

2017. gada 28. augustā, 04:00
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Finālā notur sudrabu
Kuldīdzieks Valdis Kalējs ar sudraba medaļu uz pjedestāla Latvijas atklātā čempionāta šaušanā apbalvošanā.
Foto: Jāņa Āboliņa arhīvs
Kuldīdznieks Valdis Kalējs Latvijas atklātajā čempionātā šaušanas sportā ieguvis 2. vietu.
Uz Valmieru nedēļas nogalē devās tranšeju stenda šāvēji Jānis Āboliņš ar dēlu Krišjāni, kā arī Gunārs Freimanis, bet V.Kalējs startēja apaļajā stendā kopā ar Viesītes šāvējiem, jo Kuldīgai šajā disciplīnā vēl nav savas komandas. Jau pusfinālā 18 sportistu konkurencē viņš iekļuvis otrajā vietā, vien ar četriem punktiem atpaliekot no līdera Daiņa Upelnieka – viena no Latvijas labākajiem šāvējiem. Finālā kuldīdznieks otro vietu noturēja (49 punkti), bet negaidīti pārāks par visiem izrādījās igaunis Tenu Tammists (51), D.Upelniekam atstājot trešo vietu (42).

Kuldīgas tranšejas stenda šāvējiem ne tik lielā konkurencē ceturtā vieta. J.Āboliņš skaidro, ka komanda dibināta tikai šovasar līdz ar Rumbas pagasta šautuves atjaunošanu, turklāt tā nav pilnīga, jo noteikumi prasa, lai starp trim dalībniekiem būtu vismaz viens juniors (līdz 18 gadiem) vai arī sieviete.

2. septembrī 10.00 atklātais Kuldīgas novada čempionāts šaušanā notiks Rumbas pagastā. Lai tas izdotos interesants, vajadzētu ap 30 dalībnieku. Pieteikties pa tālr. 29237545.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi