Aizvērt

Rumbā sacenšas trijos ciemos

2017. gada 1. septembrī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Rumbā sacenšas trijos ciemos
Jautrā stafete Rumbas pagasta sporta dienā.
Foto: Baibas Rozevskas arhīvs
Tradicionālajā Rumbas pagasta sporta dienā piedalījušies ap 80 mazu un lielu interesentu.
Vispirms sportiskā diena pusdienlaikā sākusies Mežvaldē, kur spēlēta tautas bumba, bijušas sacīkstes individuālajās disciplīnās, piemēram, lēkšanā ar lecamauklu, lodes grūšanā utt., bijusi arī jautrā stafete. Pēc dažām stundām tādi paši uzdevumi izpildīti Novadniekos, bet vakarpusē Ventas ciemā futbolā sacentās piecas komandas, un uzvaras lauri tika viesiem no Ēdoles.

Savukārt šodien, 1. septembrī, 15.00 Ventas ciemā bērni un jaunieši gaidīti strītbola turnīrā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi