Aizvērt

"Ghetto Basket" pirmoreiz Kuldīgā

2017. gada 1. septembrī, 04:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
"Ghetto Basket" pirmoreiz Kuldīgā
Sacensību "Ghetto Basket" Kuldīgas posmā 1. vietu vīriešu grupā ieguva vietējā komanda "Kurzemes strogonovs": Kristaps Gotfrīds, Dāvis Kundrats, Guntars Strāķis (4., 5., 6. no kreisās), Kaspars Baumanis (priekšplānā ar 9. numuru). 2. vietā (labajā pusē) Salaspils "HyDuck/CLM", 3. – Rīgas "Bez PVN".
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas komanda "Kurzemes strogonovs" ieguvusi ceļazīmi uz basketbola sacensību "Ghetto Basket" finālturnīru, kas vakar notika Rīgā.
Kuldīgas Pilsētas laukumā pagājušo sestdien notika devītās sezonas pēdējais izbraukuma turnīrs, kas kļuva par Kuldīgas jauniešu dienas sportisko kulmināciju. Te kronēti Latvijas 3x3 basketbola čempionāta laureāti. Īpaši skarba bija cīņa vīriešu grupā, jo sezonas kopvērtējumā astoņas labākās vienības saņēma ceļazīmi uz Ghetto Basket finālu. Kurzemes strogonovs ieguva septīto vietu.

Latvijas čempionāta spēles notika piecās grupās: vīriešiem (2000. g. dz. un vecāki), sievietēm (2000. g. dz. un vecākas), U-16 grupai (2001. g. dz. un jaunāki), U-14 (2003. g. dz. un jaunāki), U-12 (2005. g. dz. un jaunāki) un amatieriem (1996. g. dz. un vecāki).

U-14 grupā Kuldīgas komandas dalībnieki Rihards Pilenieks un Ģirts Pūris atzīst: ja būtu iesaistījušies no paša sākuma, tiktu labāko astotniekā. „Getto Basket posmos sākām piedalīties tikai jūlija sākumā. Abi kopā spēlējam jau no bērnības, tāpēc esam vienoti,” sacīja Rihards.
Komentāri
viens
2017. gada 3. septembrī, 20:55
Klaji meli par pirmoreizi
http://www.tvnet.lv/sports/citi_sporta_veidi/384939-timma_un_777_izcel_dzekpotu_kuldigas_ghetto_basket
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi