Aizvērt

Kad pie stūres vecmeistars

2017. gada 11. septembrī, 01:00
Raksta autors: www.kurzemnieks.lv
Kad pie stūres vecmeistars
Latvijas veterānu rallija 2. posmā uzvar kuldīdznieku ekipāža: (no kreisās) Edgars Poriņš un Gunārs Gutlands.
Foto: Edgara Poriņa arhīvs
Latvijas rallija sacensību 2. posmā veterāniem augustā Talsos uz pjedestāla augstākā pakāpiena sumināta Kuldīgas ekipāža: pilots Gunārs Gutlands un stūrmanis Edgars Poriņš.
Šoreiz sarunā piedalās E.Poriņš, jo ar G.Gutlandu vienojamies tikties nākammēnes, kad būs aizvadīts trešais sacensību posms un pašam autosportistam apritēs 80 gadu.

E.Poriņš autosportā ir gadus divdesmit: „Šai laikā zināšanas iekrātas. Varbūt tieši tāpēc viegli izbraukt tos posmus, kas atkarīgi no stūrmaņa. Bet tur, kur jābrauc tieši Gunāram, viņš kārtīgi dod virsū! Varu par viņu tikai pabrīnīties. Aizdomājos: es 80 gados ar auto labi ja līdz veikalam pēc maizes varētu aizbraukt. Bet Gunārs brauc sacensībās, lec tramplīnā.”

Vairāk 11. septembra Kurzemniekā vai drukātās avīzes e-versijā (nr. 104) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi