Aizvērt

Uzvar Toms Riekstiņš un Markuss Leismanis

2017. gada 18. septembrī, 02:00
Raksta autors: Jana Sūruma
Uzvar Toms Riekstiņš un Markuss Leismanis
Kuldīdznieki Liepājas šaha čempionātā: 1. rindā Ance Reiha, Meldra Zundovska, Vanesa Pļavarāja, Miķelis Šteinbergs, Valters Jūrmalis, 2. rindā Markuss Leismanis, Toms Riekstiņš, Elinda Kravinska.
Foto: Šaha kluba arhīvs
Liepājas kompleksās sporta skolas atklātajā šaha čempionātā stiprākajā grupā ar 5,5 punktiem no septiņiem uzvarējuši kuldīdznieki Toms Riekstiņš un Markuss Leismanis.
Elinda Kravinska šajā grupā izcīnīja trīs punktus un saņēma sudraba medaļu jaunietēm.

Turp devās 22 Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi, un visi šahisti bija sadalīti divos turnīros. Pēc stipruma otrajā turnīrā Vanesa Pļavarāja un Meldra Zundovska ieguva 5,5 punktus un visā turnīrā bija otrajā un trešajā vietā. Bet, vērtējot tikai jaunietes, Vanesai 1. vieta un Meldrai – otrā. Ar pieciem punktiem 3. vieta jaunietēm – Ancei Reihai. Zēnu konkurencē Valteram Jūrmalim, Miķelim Šteinbergam un Alenam Zvirbulim – pieci punkti. Tas ļāva Valteram būt 2. vietā, Miķelim – 3. vietā.

Labs rezultāts šajā grupā arī Elīzai Vītoliņai (4,5 punkti), Valērijai Nikolai Āboltiņai, Laurai Strazdiņai un Elīnai Urbānei (pa četriem punktiem).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi