Aizvērt

Vīru sapnis piepildīts

2017. gada 27. septembrī, 01:00
Raksta autors: Inta Jansone
Vīru sapnis piepildīts
Atklājot mākslīgā futbola laukumu A.Grundmaņa stadionā Kuldīgā, ikviens varēja par piemiņu nogriezt gabaliņu lentes.
Foto: Inta Jansone
Kuldīdznieku sen lolotais sapnis beidzot piepildījies, jo, pulcējoties krietnam futbolistu un interesentu pulkam, sestdien Antona Grundmaņa stadionā svinīgi atklāts mākslīgā seguma futbola laukums.
Daudzbalsīgs klātesošo ovāciju sauciens bija atbilde uz Kuldīgas novada pašvaldības izpilddirektores Ilzes Dambītes-Dambergas jautājumu: „Vai jaunais futbola laukums patīk?” Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors saka: „Par to domājām vairākus gadus, bet tas neīstenojās līdz brīdim, līdz aktīva kļuva biedrība Es par futbolu un ieceri īstenot uzņēmās Zigmunds Dvarons.” Bērnu futbola treneris Māris Tilgalis atzina, ka šādi notikumi iedvesmo un futbols Kuldīgā attīstās. Jaunais laukums domāts pieaugušo komandu treniņiem, bet bērni līdz 12 gadiem varēs tur aizvadīt arī sacensības.

Biedrība Es par futbolu programmas LEADER projektā saņēma 45 000 eiro no Lauku atbalsta dienesta, 5000 eiro – no Kuldīgas novada pašvaldības. Kurzemnieks jau rakstījis, ka kopīgā tāme ir 75 tūkstoši eiro, tāpēc pašvaldība piešķīra vēl 25 tūkstošus. Savu artavu sniegusi arī Latvijas Futbola federācija, mākslīgo segumu ieklājot par brīvu, bet objektā strādāja Kuldīgas celtniecības uzņēmums Asfora.
Komentāri
Ziko
2017. gada 28. septembrī, 14:08
Khm, labi , ka mums vēl viens otrs "privātais" entuziasts, tur ir vairākas priekšrocības, rada vajadzīgas " lietas" arī vietējiem iedzīvotājiem un par saprātīgu cenu! Visu cieņu Zigim un Co..
Haha
2017. gada 27. septembrī, 17:17
Sporta skolā jau bardaks pārākais, kimbors vispār ko dara, tu taču vietnieku vairāk kā skolnieku un mēs vecāki vēl par to visu maksājam, fui attiecībā pret mūsu bērniem.
Asica
2017. gada 27. septembrī, 12:33
Ieteikums sporta skolas audzēkņu vecākiem prasīt Kimbora k-gam atskaites, par izdevumiem kas saistīti ar inventāra iegādi, sporta nometņu tāmju izmaksām! Tāds iespaids, ka bērnu vecākiem jāsponsorē "treneri" vietas izpildītāji.
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi