Aizvērt

Par tituliem cīnās Līgatnes gravās

2017. gada 29. septembrī, 00:00
Raksta autors: Janeta Turka
Par tituliem cīnās Līgatnes gravās
Kungiem virs 80 gadiem kuldīdznieks Jānis Pommers (pirmais) ir apņēmības pilns sākt cīņu par Latvijas orientieristu čempiona titulu. Viņa rezultāts – 2. vieta.
Foto: Jāņa Līgata arhīvs
Septembra sākumā Līgatnes novada Skaļupēs trīs upju ielokā virs īpaši slepenā padomju laika objekta ar segvārdu "Pansionāts" jeb bunkura orientieristi sadalīja Latvijas čempionātu medaļas tehniskajā vidējā distancē un klasiskajā trīs posmu stafetē.
Dažādās vecuma grupās sacensības pulcēja 650 orientieristus vidējā distancē un 168 komandas stafetē, kas tās padarīja par vienām no viskuplāk apmeklētākajām sacīkstēm šogad. Kā ierasts, Latvijas čempionātos ierindā ir arī Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs Taka.

Apvidus bija skarbs, un, pateicoties distanču plānotāja labvēlībai, dziļās gravas un stāvās nogāzes nācās šķērsot vairākkārt. Kā aprēķināja viens no mūsu kluba pārstāvjiem, nogāžu slīpums distancē pārsniedza vidēji 10%. Dažas bija pieveicamas tikai četrrāpus.

Cīņa ar apvidu, distanci, konkurentiem un pašiem sevi individuāli vislabāk padevās mūsu viscienījamākajiem dalībniekiem – senioriem. Kungiem virs 80 gadiem sudraba medaļa Jānim Pommeram, bronza Ojāram Leikartam, savukārt dāmām šajā grupā sudrabs Mārai Zeberliņai. 45 gadu veco sieviešu grupā Latvijas čempiones titulu izcīnīja Līga Virbule. Jau divkārtējai šīgada valsts čempionei Odetai Turkai šoreiz 6. vieta. Vēl vietu sešiniekā izcīnīja Arvīds Teteris, kuram 4. rezultāts.

Stafetēs, kā ierasts, lielas cerības tika liktas uz mūsu vidējā vecuma dāmu komandu – O.Turku, L.Virbuli un Skaidrīti Otaņķi, kuras šogad stafetē vēl nebija pārspētas. Diemžēl čempionu titulu viņām neizdevās aizstāvēt un nācās samierināties ar vietu līdzās pjedestālam. Bet, ko nespēj mūsu dāmas, to spēj kungi. Par pārsteigumu sev un citiem negaidītu bronzas medaļu izcīnīja šīs pašas vecuma grupas kungu komanda: Armands Teteris, Jānis Virbulis un Pēteris Īvāns. Tiesa, pēc diviem pieveiktajiem posmiem komanda pat atradās vienu pozīciju augstāk – 2. vietā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi