Aizvērt

Kauss atceļo uz Kuldīgu

2017. gada 30. oktobrī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kauss atceļo uz Kuldīgu
Latvijas Volejbola kausa izcīņā U-12 grupā Kuldīgas un Skrundas mazie sportisti kļuvuši par uzvarētājiem.
Foto: Zigmunda Milzarāja arhīvs
Latvijas Volejbola federācijas kausu U-12 grupā ieguvuši Kuldīgas novada sporta skolas audzēkņi.
Apvienotajai Kuldīgas un Skrundas komandai tās bija pirmās oficiālās sacensības, kas divas dienas noritēja Rīgas volejbola skolā (RVS). Tur startēja 14 komandas, divās dienās izspēlēta 41 spēle.

Vispirms cīņa notika apakšgrupās. Kuldīgas vienība savā apakšgrupā ar 3:1 pieveica vienaudžus no RVS, Daugavpils un Aizkraukles un automātiski kvalificējās ceturtdaļfinālam. Te mūsējiem pretī stājās Jēkabpils volejbolisti, kuri tikai piektā seta galotnē tika apspēlēti ar 11:9 (3:2), un Kuldīga iesoļoja pusfinālā, kur ar 3:1 pieveica Cēsis. Finālā pretī stājās Jelgava. Zelta spēlē labākie noskaidroti piecos setos (3:2).

Tā lielo kausu ieguva mazie volejbolisti no Kuldīgas (Markuss Graudelis, Sigurds Būdenieks, Raeins Grīnfelds, Alens Kļavlapa, Raivo Štorhs, Toms Tamsons; treneris Zigmunds Milzarājs) un no Skrundas (Daniels Zīders, Andis Kristlībs, Toms Balgalvis, Kristians Krieviņš, Krists Kliemanis, Edvards Gidī; treneris Vijārs Švānbergs).


LVF kausa izcīņa (U-12)
1. Kuldīgas NSS
2. Jelgavas NSC
3. Cēsu PSS/Siguldas VĢ
4. Daugavpils BJSS I
5. RVS
6. RVS
7. Talsu NSS/Dundaga
8. Jēkabpils SS
9. Daugavpils BJSS II
10. Aizkraukles NSS
11. Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS
12. Minusas volejbola skola
13. Viļakas novada BJSS
14. Mārupes SC.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi