Aizvērt

Smagais darbs nes augļus

2017. gada 1. novembrī, 05:00
Raksta autors: Inta Jansone
Smagais darbs nes augļus
Latvijas Volejbola federācijas kausu U-12 grupā ieguvušas Kuldīgas novada sporta skolas meitenes.
Foto: Sporta skolas arhīvs
Oktobra izskaņā labus panākumus gan valsts, gan starptautiskās sacensībās guvuši mūsu jaunie volejbolisti.
Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņā U-12 grupā trofeju ieguvušas Kuldīgas novada sporta skolas audzēknes ar treneri Ievu Ņečiporuku. Šajā grupā sporta skolas II komandai tika 13. vieta, bet treneres Rudītes Kronlakas Skrundas vienība ierindojās 15. vietā.

2004. g. dzimušie un jaunāki zēni Igaunijā Rudens kausā izcīnījuši 2. vietu. Finālspēlēs kuldīdznieki ar 2:0 uzvarēja klubus Tats un Kohila, bet turnīra galvenajā cīņā ar 0:2 zaudēja Daugavpils vienaudžiem, kuri kļuva par uzvarētājiem.

Bet Baltijas kausa izcīņā jauniešiem un junioriem uzvaras lauri – Latvijas izlasēm. Pie augstākā kaluma medaļām tikuši arī mūsu volejbolisti: U-17 grupas izlasē – Kristers Niks Ērglis, U-18 grupā – Rūta Linde, Agija Ankevica un Petra Ņečiporuka, U-19 – Jānis Jansons.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi