Aizvērt

Laukums gatavs, bet naudu vajag vēl

2017. gada 3. novembrī, 02:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Laukums gatavs, bet naudu vajag vēl
Foto: Lāsma Reimane
Novada deputāti piešķīruši papildu naudu biedrībai "Es par futbolu", kas Kuldīgā, Antona Grundmaņa stadionā, ierīkojusi sintētisko futbola laukumu (attēlā). Nauda piešķirta arī žogam ap to.
Jau decembrī dome līdzfinansēja šo projektu, kas startēja programmas LEADER konkursā. Tobrīd bija runa, ka laukuma pamatnes ierīkošana maksās 50 000 eiro un pašvaldības daļa būs 10% jeb 5000 eiro. Laika gaitā izrādījies, ka pilnīgai pabeigšanai vajag 91 796 eiro, turklāt laukums jau tika būvēts. Biedrības līdzmaksājums būtu 41 796 eiro, bet tādas summas tai nebija, tādēļ Es par futbolu lūdza trūkstošos 24 865 eiro, kas saskaņā ar celtniecības uzņēmuma Asfora tāmi ir maksa par vidēji rupjas smilts piegādi, šķembu klājumu un apgaismojumu. Darbs jau padarīts, vienīgi nav samaksāts būvniekiem. Vēl biedrība lūdza 7150 eiro žogam ap laukumu.

Jau finanšu komitejā deputāti izteicās – sliktākais ir tas, ka nauda tiek prasīta jau par padarīto, taču atzina, ka biedrība bērniem un jauniešiem nodrošina labus apstākļus, lai futbolu spēlētu augstā līmenī. Sporta skolas direktors, deputāts Agris Kimbors skaidroja, ka tur jau trenējas ap 90 audzēkņu, futbolu spēlē arī pieaugušie. Viņš mudināja kolēģus laukumu apskatīt un pārliecināties, ka žogs vajadzīgs, lai laukumu nebojā vandaļi.

Deputāti piekrita papildu naudu dot, atļaut arī žogu, bet ar biedrību tiks slēgts līgums – līdzfinansējums tiek piešķirts, bet nauda būs jāatmaksā, ja netiks pildītas saistības (tostarp jāreģistrējas Valsts ieņēmumu dienesta PVN reģistrā, vajadzīgas būvdarbu līguma kopijas, pašvaldībai regulāri jāiesniedz izpildes dokumenti un atskaites).
Komentāri
liver
2017. gada 13. novembrī, 14:17
Izskatās, ka projekta izstrāde ir bijus līmenī. Projektu gatavojot nevienam neināca prātā izspētīt grunti? Un par žogu tikai tgd iedomājās? ja darba galējās izmaksas pieaug par 80%, tad ir skaidrs, ka vai 1) projekta bīdītāji ir pilnīgi nekompetenti vai 2) būvnieki lēti apčakarēja pasūtītāju vai 3) darbs knab
KV
2017. gada 3. novembrī, 20:40
K-Volejs, līdzīgi ar Kimbora palīdzību aptina pagājušā gadā deputātus ap "pirkstu"!
Tanks
2017. gada 3. novembrī, 10:15
Kādreiz šādus darboņus sodīja, par maldināšanu, vai ne Kimbor!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi