Aizvērt

Kuldīdznieces izvirzās līderos

2017. gada 6. novembrī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Kuldīdznieces izvirzās līderos
Startē kuldīdzniece Inga Melānija Birzniece.
Foto: Aivars Vētrājs
Oktobra nogalē Kuldīgā sācies Latvijas komandu čempionāts galda tenisā, un pirmajā posmā no mājiniekiem vislabāk veicies sieviešu komandai – četrās spēlēs gūtas četras uzvaras un iegūta vieta starp līderēm.
Sieviešu komanda (Ieva Lepse, Inga Melānija Birzniece un Viktorija Poriņa) pirmo reizi startē ar pilsētas vārdu, jo līdz šim tādu vienību nav varēts izveidot un spēlētājas pārstāvējušas citas pilsētas. Trīs uzvaras un viens zaudējums ir galda tenisa klubam Hercogs 1 (Ivars Šuvalovs, Edijs Atmats, Kristers Kravinskis) un Kuldīgas novada sporta skolai (Jānis Avdjukevičs, Mārtiņš Kuršinskis, Markus Sīlis, Dāvis Avdjukevičs). Sportiskās veiksmes šoreiz pietrūka Hercoga otrajai komandai (Leonīds Temjaševs, Uģis Jansons, Raivis Incenbergs, Aivars Kārkliņš), jo četrās spēlēs bijusi viena uzvara. Bez panākumiem šoreiz Skrunda (Artis Dziemids, Aivars Rudzroga, Juris Rožukalns, Guntis Šperlings, Ainārs Gierkens). Kopumā ieradās 61 komanda no Latvijas, sacentās 200 galda tenisistu, un pirmo reizi sporta hallē tika spēlēts uz 16 galdiem.

Sportisti un turnīra rīkotāji saka paldies sporta skolas vadībai un pieaugušo sporta organizatoram Ivo Solomahinam par palīdzību, paldies arī GK auto un Guntim Kārkliņam par transportu, lai varētu pārvest spēļu galdus, un halles darbiniekiem par komfortu divas dienas. Čempionātam vēl būs trīs posmi: Aizkrauklē, Alojā un Rīgā.


Kuldīgas galda tenisistes Inga Melānija Birzniece, Ieva Lepse un Viktorija Poriņa Latvijas komandu čempionāta pirmajā posmā visās četrās spēlēs tika pie uzvaras.
Aivara Vētrāja foto
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:



Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi