Aizvērt

Jāpierāda, ka grib spēlēt

2017. gada 6. novembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Jāpierāda, ka grib spēlēt
Trešo gadu Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu volejbola komanda gatavojas spēlēm Nacionālās līgas 2. divīzijā.
Foto: Jāņa Jerumaņa arhīvs
Par Kuldīgas novada sporta skolas vīriešu volejbola komandu stāsta tās treneris Jānis Jerumanis.
Trešo gadu komanda sākusi cīņu par ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2. divīzijā. Šogad tajā startē deviņas komandas.
Jānis Jerumanis, treneris: „Visas komandas spēkos ļoti līdzīgas, tāpēc jābūt gataviem katrai spēlei un jācīnās ar 100% jaudu.”

Vairāk 6. novembra Kurzemniekā vai avīzes e-versijā (nr. 128) mūsu portālā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs autoservisa vadītājam

SIA “Gros Auto Grupa” (LV40102021499) aicina darbā autoservisa vadītāju (Sūru ielā 3, Kuldīgā). Pienākumi: vadīt autoservisa darbu, sniedzot kvalitatīvus autoremonta pakalpojumus klientiem; uzturēt sadarbību ar klientiem, apzināt jaunu klientu piesaisti; plānot nepieciešamos resursus, kontrolēt to izlietošanu; vadīt komandu, kontrolēt darba izpildes kvalitāti; plānot un veikt nepieciešamo darbinieku atlasi un ievadīšanu darbā; nodrošināt prasībām atbilstošu izstrādāto materiālu un iepakojumu utilizāciju; nodrošināt klientu pretenziju un problēmsituāciju efektīvu risināšanu; nodrošināt vispusīgu saimniecisku jautājumu savlaicīgu risināšanu. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; zināšanas par auto remonta darbu plānošanu, organizēšanu, izmaksu aprēķiniem; pieredze komandas vadībā, uzdevumu plānošanā, izpildes kontrolē; labas prasmes darbā ar datoru („MS Office”); labas latviešu un krievu valodas zināšanas; atbildības izjūta, orientācija uz rezultātu, patstāvība; labas organizatora, sarunu vadīšanas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: darbu uzņēmumā, kas ir viens no nozares līderiem; personīgās un profesionālās attīstības iespējas; atalgojumu 1050–1200 eiro (bruto). CV sūtiet e-pastā darbs@gros-auto.lv līdz 25. janvārim.
Aptauja
Kurš, jūsuprāt, būs premjerministrs?
Krišjānis Kariņš
Arvils Ašeradens
Jānis Bordāns
LDDK kandidāts Reinis Bērziņš
Kāds cits
Kurzemnieks Horoskopi