Aizvērt

"Kuldīgas apļi" noskrieti

2017. gada 8. novembrī, 03:00
Raksta autors: Inta Jansone
"Kuldīgas apļi" noskrieti
Skriešanas seriāla "Kuldīgas apļi" dalībnieki – sportiskā Ņikiforovu ģimene no Kazdangas: tētis Linards (savā grupā 1. vieta), dēli Mareks (1.), viņam rokās jaunākais brālis Martins, Linards Nikolass (2.) un mamma Rigonda (3.).
Foto: Aivars Vētrājs
Skriešanas seriāla "Kuldīgas apļi" 29. sezonas svinīgajā noslēgumā godalgas par labiem panākumiem saņēma gan individuāli sportisti, gan ģimenes.
SAŅEM GODAM NOPELNĪTO

Dalībnieki piecās vecuma grupās no pavasara līdz rudenim Krauļu priedēs sacentās astoņās kārtās, un ieskaitē vērā ņemti seši vislabākie rezultāti. Īpašs suminājums tika Ludmilai Jocei, jo viņa uzvarējusi visās astoņās kārtās. Septiņreiz uz augstākā pakāpiena bijuši Kristiāns Freijs, Viktorija Bogdanova, Izabella Bogdanova, Linards Ņikiforovs, bet sešreiz labāko gods ticis Līgai Freibergai un Ārim Brantevicam. Paldies tika arī aktīvākajām ģimenēm: Bunčiem un Bogdanoviem (katrā seši skrējēji), Lindēm, Verpakovskiem, Gredzeniem, Ņikiforoviem (četri) un Robežniekiem (trīs). Sumināta arī visjaunākā dalībniece Keita Liepa (dzimusi 2012. gadā).


BEZ SKRIEŠANAS VAIRS NEVAR

Ikreiz Krauļu priedēs no Kazdangas klāt bija Ņikiforovu ģimene. Vispirms divus gadus šurp vesti dēli Mareks un Linards Nikolass, bet šogad viņiem pievienoties nolēmuši arī vecāki Linards un Rigonda. „Mēs dēliem sportošanu neuzspiežam, tikai gribam parādīt, kā dzīvo sportisti, kāds ir sacensību gars, cik labi ir satikties ar līdzīgi domājošajiem,” stāsta L.Ņikiforovs. „Pirms pieciem gadiem atmetu smēķēšanu, klāt nāca liekais svars, tāpēc sāku skriet. Nu skriešana ir gluži kā narkotikas: jo vairāk to daru, jo vairāk gribas.” Rigonda atzīst: „Pēc trešā bērna piedzimšanas arī man bija problēmas ar svaru. Vispirms sāku ar garām pastaigām, tad nūjoju, bet kļuva garlaicīgi, tāpēc pievērsos skriešanai.” Linards piebilst: „Nu jau arī dažus pusmaratonus noskrējusi kopā ar mani.”


1. grupā 1. Marta Ļaudama, Kristiāns Freijs, 2. Rebeka Pargaļauska, Kristers Gredzens, 3. Kellija Liepa, Krišs Duburs.
2. grupā 1. Viktorija Bogdanova, Nauris Lauris, 2. Sanija Robežniece, Dāvis Šimiens, 3. Dace Verpakovska, Rūdolfs Saulgriezis.
3. grupā 1. Izabella Bogdanova, Mareks Ņikiforovs, 2. Sabīne Sanija Šēle, Linards Nikolass Ņikiforovs, 3. Reičela Orlova, Lauris Grīniņš.
4. grupā 1. Līga Freiberga, Āris Brantevics, 2. Sintija Linde, Ivars Krūmiņš, 3. Rigonda Ņikiforova.
5. grupā līderi ir Ludmila Joce un Linards Ņikiforovs, 2. vietā Odeta Turka, 3. – Džanita Freija.


Rīkotāju paldies – noslēguma vakara atbalstītājiem: uzņēmumiem Saules ieleja 3Puratos Latvia, Vēvers, Jaunais kurzemnieks, kafejnīcai Pagrabiņš, SEB bankai, Swedbank, Kuldīgas novada domei un sporta skolai.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs datoru sistēmu tehniķim

Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes štābs (90000040549) aicina darbā DATORU SISTĒMU TEHNIĶI (civilā darbinieka amats). Motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopijas iesniegt līdz 16. novembrim Ventspils ielā 102, Kuldīgā, vai e-pastā: NG4BDEHQS1@mil.lv. Vairāk pa tālr. 63403613 vai mājaslapā: https://www.facebook.com/ KurzemesBrigadesKaraviriZemessargi/.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi