Aizvērt

Komanda spēlēja tehniski

2017. gada 15. novembrī, 02:00
Raksta autors: Inta Jansone
Komanda spēlēja tehniski
U-12 grupas kuldīdznieki pilsētas kausa izcīņā telpu futbolā, kas bija veltīta Lāčplēša dienai.
Foto: Mareka Raiha arhīvs
Par godu Lāčplēša dienai Kuldīgā trešo reizi notika pilsētas kausa izcīņa telpu futbolā U-12 grupai, un par uzvarētājiem kļuvuši mājinieki.
Piedalījās septiņas komandas no Kuldīgas, Sabiles, Grobiņas, Priekules, Saldus/Brocēniem, Talsiem un Ugāles (šādā secībā sadalītas vietas).

Kuldīga piecās spēlēs uzvarēja, bet vienu pret Priekules komandu Bandava nospēlēja neizšķirti. Treneris Mareks Raihs ar audzēkņu padarīto ir apmierināts: „Bijām pārāki par citiem visos spēles elementos, īpaši gribas izcelt katra futbolista tehnisko meistarību, jo esam labi pastrādājuši treniņos. Tehniskā izpildījuma brāķi jāsamazina un jāapgūst jaunas, vēl sarežģītākas un grūtāk izpildāmas kustības, kā arī jāpilnveido domāšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums. Tikai tad, ja katram laukumā būs augsta individuālā meistarība, var izveidot spēcīgu komandu.”

Gan treneris, gan spēlētāji pateicas atbalstītājiem – Vinetai Blāķei, Kurzemes jumtiem (Zintim Zikmanim), LaimaiElvi, Kerimai, Jurim Liekniņam un MKM mežam, kas sarūpēja dāvanas, saldumus, kliņģerus un pirmajai vietai arī naudas balvas.

Kuldīgas komandā spēlēja: Aleksis Blāķis, Armands Zikmanis, Krišjānis Mikāls (vārtsargs), Mikus Liekniņš, Martins Raihs, Ralfs Timbers, Rauls Borisovs (kapteinis), Rihards Ponomarjovs, Rūdolfs Reimanis, Taivo Atmats, Toms Veigelts, Tonijs Moldovāns.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi