Aizvērt

Artūrs titulu nosargā, Nellija – jaunā čempione

2017. gada 24. novembrī, 00:00
Raksta autors: Inta Jansone
Artūrs titulu nosargā, Nellija – jaunā čempione
Kuldīgas novada šaha čempionātā godalgas izcīnījuši Nellija Maklakova, Līva Vaivade, Artūrs Feldmanis, Ilze Burkevica, Artjoms Šefanovskis, Viktors Šteinbergs, Renārs Megnis.
Foto: Gunāra Gertnera arhīvs
Par Kuldīgas novada čempioniem šahā kļuvuši brālis un māsa – kuldīdznieki Artūrs Feldmanis un Nellija Maklakova.
Artūrs uzvarējis pēc septiņu partiju cīņām, viņš ieguvis piecus punktus un divas partijas pabeidzis neizšķirti. Tikpat punktu bija citam kuldīdzniekam Renāram Megnim, bet viņam sliktāki papildrādītāji, tāpēc godpilnā otrā vieta. Trijniekā vēl viens mājinieks – Edmunds Beks.

Sievietēm līderes godā ar pieciem punktiem N.Maklakova (kopvērtējumā viņai 4. vieta). Sudrabs tika mājiniecei Ilzei Burkevicai (četri punkti, kopvērtējumā 14. vieta). Jaunietēm pārliecinoši labākā bija Līva Vaivade (4,5 punkti, 9. vieta kopvērtējumā). 2. vietā ar četriem punktiem – liepājniece Elīna Bagātā (kopvērtējumā 17.), bet 3. vietā ar 3,5 punktiem ierindojās Nellijas meita Naomi Maklakova (kopvērtējumā 23.). Jauniešiem pirmajās divās vietās liepājnieki Daniils Guļņevs un Artjoms Brojs (abiem pieci punkti), bet trešajā – kuldīdznieks Artjoms Šefanovskis ar četriem punktiem (kopvērtējumā 13.). Senioriem labākais bija Kuldīgas treneris Viktors Šteinbergs (4,5 punkti, kopvērtējumā 9.).

Novada atklātajā čempionātā piedalījās vairāk nekā 40 šahistu no Liepājas, Olaines, Rīgas, Ventspils un Kuldīgas.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Darbs pavāram, konditoram, viesmīlim

SIA "Santande" (41203009094) Ventspilī piedāvā darbu PAVĀRAM, KONDITORAM (darbs ar rauga, kārtaino un smilšu mīklu) un VIESMĪLIM. CV sūtīt e-pastā: kupfernams@inbox.lv vai zvanīt pa tālr. 29218377, www.hotelkupfernams.lv.
Aptauja
Kā stiprināt savu imunitāti rudenī?
Uzturā lietoju dabīgos vitamīnus.
Daudz esmu svaigā gaisā.
Kārtīgi izguļos.
Bieži mazgāju rokas.
Vēdinu telpas.
Mēģinu nestresot.
Slimoju reti.
Neko nedaru.
Kurzemnieks Horoskopi