Aizvērt

Sezonu iesāk ar personīgo rekordu

2017. gada 29. novembrī, 06:00
Raksta autors: Inta Jansone
Sezonu iesāk ar personīgo rekordu
Jaunā Kuldīgas novada čempione lodes grūšanā – Auce Mūrniece.
Foto: Aivars Vētrājs
Vieglatlētikas ziemas sezona Kuldīgā tika atklāta pagājušās nedēļas nogalē ar kupli apmeklēto novada atklāto čempionātu. Tajā par čempionēm kļuvušas divas mājinieces: augstlēkšanā Krista Brasla un lodes grūšanā Auce Mūrniece.
Auce savā labākajā mēģinājumā lodi aizgrūda 11,53 m. Ar startu viņa ir ļoti apmierināta, jo sasniegts arī personīgais rezultāts telpās, grūžot četrus kilogramus smagu lodi. Līdz šim telpās jaunietei labākais rezultāts bijis 13,32 m, taču tas sasniegts ar trīs kilogramu smagu lodi. „Lai arī septembrī, oktobrī paslimoju, trenējos cītīgi. Ir jau tikai pats sezonas sākums, ceru, ka rezultāti būs vēl labāki,” saka jaunā novada čempione, kura šogad pirmo gadu startē U-20 grupā. Ar vieglatlētiku Kuldīgas Mākslas un humanitārās zinību vidusskolas 11. klases audzēkne sākusi nodarboties pirms deviņiem gadiem. „Sākumā lecu tālumā, skrēju, bet sapratu, ka tās īsti nav manas disciplīnas. Izvēlējos lodi, man patīk un padodas, nu jau ceturto gadu vajadzīgās prasmes apgūstu pie trenera Roberta Blumberga.”

Otras zelta medaļnieces Kristas Braslas rezultāts augstlēkšanā bija 1,66 m. Vēl no mūsējiem 60 metros Kristīnei Grīnbergai ceturtais rezultāts (8,25), bet Mikum Pētersonam sudraba medaļa (7,19). Taču Kristīne čempionātā bez medaļas nepalika – bronzas godalgu viņa saņēma 200 m (27,21). Medaļas kuldīdzniekiem arī kārtslēkšanā: 3. vieta ar 2,70 m – Ērikai Jēkabsonei, bet 2. vietā ar 3,90 m – Niks Samauskis. Tāllēkšanā Aleksis Meļņiks bija sestais (6,01 m). 3. vietu mājinieces izcīnīja 4 x 200 m stafetē sievietēm (1:49,81, Annija Paula Ansone, Ieva Lizete Rožkalna, Līva Jakobsone, K.Grīnberga). Vīriešiem Kuldīgai sestais rezultāts (1:37,71, Markuss Reivītis, M.Pētersons, A.Meļņiks, N.Samauskis).
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi